hey meiden omdat ik al vanaf de geboorte van mijn zoontje (bijna een jaar geleden) elke dag meer buikpijn krijg en 1dag in de maand niet/nog geen half maandverbandje vol ongesteld wordt vrijen met mijn vriend doet ook pijn heb eerst inwendig onderzoek gehad zag er goed uit maar ik viel bijna flauw van de pijn daarom krijg ik morgen een inwendige echo bij de gyn om te kijken wat het is nu maak ik me verschrikkelijk veel zorgen en ben bang dat er wat engs uit komt wie kan mij beetje geruststellen? gr marline
Vervelend voor je zeg! Over de uitslag kan ik je helaas niet geruststellen maar ik heb zelf ivm een pijnlijke cyste regelmatig inwendige onderzoeken en inwendige echo's gehad. Ik vond de inwendige onderzoeken veel pijnlijker dan de echo, dat was ook wel gevoelig maar bij mij niet pijnlijk. Dus misschien dat je dit een beetje gerust stelt? In ieder geval veel succes!
Oeh bah! Dat is erg vervelend ja, laten we maar hopen dat het niks is, of in ieder geval niet veel voorsteld. Succes meid!
Ik zat ook erg op tegen inwendige echo's, waarvan ik er eens in de twee weken eentje moet. Iedereen probeerde me gerust te stellen, zo van och het doet geen pijn, het is slechts wat gênant etc. en koppig als ik was, nam ik het maar niet aan. Was dus best zenuwachtig de eerste keer dat ik die echo kreeg! Maar inderdaad, het doet dus écht geen pijn... Ze gebruikt glijmiddel dus het gaat er sowieso makkelijk in (maakt dus niet uit, of je gespannen bent of niet, i.t.t een eendenbek). Natuurlijk weet ik niet hoelang de echo van jou duurt, maar bij mij is ze echt zo klaar... De eerste keer duurde nog niet eens een minuut. Ik hoop je een beetje gerustgesteld te hebben, veel sterkte.
Volgens mij maakt de topicstarter zich niet zo zeer zorgen om die inwendige echo maar meer over de uitslag als ik het zo lees.... Ik heb er verder geen ervaring mee maar ik wil je veel succes en sterkte wensen, hopelijk valt het mee!
hoi hoi ik maak me idd geen zorgen over de inwendige echo (heb ik vaker gehad in de zwangerschappen maar ben erg bang voor de uitslag omdat het toch steeds pijnlijker wordt en het al een jaar duurt ben ik bang voor kanker of iets zo ineens uit het niets kwam het in me hoofd en krijg het er niet uit ik heb om half 4 de echo
hoi hoi ja heb de echo gehad ze kunnen niet verklaren waarom ik zoveel pijn heb maar op de echo was alles goed maar ze denkt dat ik een verkleving heb in mijn baarmoeder dat kon ze niet zien moest ook bloedprikken om te kijken hoeveel hormonen en wat voor hormonen ik in mijn lichaam had k moet volgende week terug komen voor de uitslag en dan gaat ze kijken of ik terug moet komen zodat ze met een kijkertje kunnen gaan kijken of ik een verkleving heb en dan moeten ze dat wegknippen onder verdoving en mijn baarmoederslijmvlies was erg dun dat verklaarde waarom ik niet ongesteld werd