Aaaah heerlijk toch Ja hij is een flinkerd maar hij ziet er ook super lief en knuffelbaar uit! Dus niks van aan trekken zou ik zeggen. Mijn meisje woog bij de geboorte nog geen 6 pond (ze zag er heel fijntjes uit) maar ze had tussen de 3 en 5 maanden echt een groeispurt en was toen ook een lekker bolletje. Ik vond dat juist heerlijk.. Anderen zeiden ook "zozo die wordt lekker stevig." Nu is ze weer mooi in proporties ook omdat ze wat langer is geworden en ze beweegt meer. Ik snap wel dat je er een beetje gek van word als IEDEREEN het zegt en niet even een leuk complimentje maken over iets anders. (bijv. leuk neusje, mooie oogjes enz.)
Ja hier ook. Eva is eerder gehaald omdat ze te klein was. 2650 gram en maand later was ze 3880 gram. 2 maand was ze 5005 gram.. maar de cm gingen minder hard haha
@giraffe Ik vind jouw meisje eigenlijk helemaal niet zo'n bolle toet hebben hoor. Wat heeft ze trouwens mooooooie ogen!
ach ze moeten altijd wat te 'zeuren' hebben, hier juist een dunne, en dat krijg ik dan ook altijd te horen, eet ze wel goed, sjonge zo oud al... grrrrrrrrrrr
Misschien was t dan niet echt een duidelijke foto, het word nu ook wel wat minder. Ze was bij de geboorte 3110 toen met 1 mnd 3500 (toen gestopt mry bv) 4880-5880-6880-7880-8010 Dus zoals je ziet groeite ze bijna elke maand een kilo !!! Dankjewel trouwens hihi
Oh herkenbaar! Mijn zoontje woog met 6 maand 9145gram en was 69,5cm. Nu weet ik het niet we moeten de 18e weer naar het CB. Hij is vlot en stapt (10 maand) al achter een loopkar de kamer rond. Dan zeggen de mensen, goh hij is wel vlot, maar ja het is ook zo n beer van een knul he (???????wat heeft zijn postuur hiermee te maken).. Of wat een bul..wat een grote vent...De oudste is fijn en klein en hij is fors en groot... Baal ook van die opmerkingen en ben dat ook wel zat idd.
Bekijk bijlage 328783 Hier een foto van mijn dochter. Als ze dat zeggen, zeg ik dat is Hollands welvaren. Ik zeg zelf altijd al dikkie tegen haar en gaat ze lachen. Of jij hebt lekkere vet benen.. Niet aan ergeren. Gewoon denken hij/zij eet goed. Als het gaat kruipen of lopen gaat het ervan af.
Oooooh ik wou dat er bij die van mij eens meer spek op kwam!! Die weegt na 4 maanden nog geen 6 kilo! Geboortegewicht was 3015 dus ze is nog niet eens verdubbeld! Maar ze is wel lang dus hier zeggen ze altijd dat ze een lange dunne is! (Echt tegenovergestelde van moeders hahaha!) ze heeft wel plooien enzo en ook wel mollige armpjes maar geen bol buikje ofzo!