En dan durft ze nog rustig te zeggen dat de katten geen vlooien hebben omdat ze altijd binnen zitten.......nou er loopt wel meer ongedierte daar rond dan alleen vlooien bah bah dat een mens zo kan leven ......ach ze doet het pas een paar jaar dus nog niet zo lang.
Wat een smerig wijf! Gatverdamme!! En dan de thuiszorg de schuld geven... En tja ach een Kat meer of minder
Sunnyday, klopt, was ook vaak dweilen met de kraan open, ging ook niet een gewone thuishulp heen. De medewerkers moesten proberen te voorkomen dat het nog erger werd en beetje bij beetje de puin ruimen in overleg met de klanten.... niet dat die echt meewerkten. Die mensen hadden ook minimaal 3 keer per week hulp anders werd het helemaal niet.
En daar hebben wij de OGGZ voor. In sommige gevallen wel degelijk ontruimen ontsmetten en opnieuw beginnen en voorkomen dat het weer zover komt.
owwww die bank! die slaapkamer, bah vlekjes in de deken. ah getver de keuken. krijg spontaan last van benauwdheid hier Hoe kan iemand zoooo leven
I agree. Kom op zeg iemand moet hier toch tegen optreden? Kijk eens hoeveel overlast andere mensen hebben.
en dan nog een p.s Ik heb veel erger meegemaakt dan dit. Mevrouw heeft het nog vrij netjes vind ik. Maar ja ik werk dan ook met dit soort mensen en kom in dergelijke en ergere woningen.
Die vrouw lijkt met ook niet helemaal 100% heel passief komt ze op mij over, maar denk wel haar hart op de goede plaats is alleen pakt ze het helemaal verkeerd aan.
pffff ze is wel vervelend zeg! ieder normaal mens ziet dat het niet kan! 18 katten op zo'n flatje! zooo zielig!
De katten zijn alleen excuus om niet verder aan zich zelf te hoeven werken. Dat is namelijk haar probleem, daar ligt angst achter.
Ik vind wel dat de buren erg lief en aardig zijn voor haar. Ik kan me voorstellen dat je ook anders zou kunnen reageren als je hiernaast woont en het helemaal gehad met haar hebt en die vieze stank.