Ik kreeg onderstaand bericht vandaag binnen...... KINDERROZIJNTJES VAN HET C1000 EIGEN MERK AAN ALLE MENSEN DIE UITDEEL KINDERROZIJNTJES VAN HET C1000 EIGEN MERK IN HUIS HEBBEN. Deze rozijntjes zijn VERGIFTIGD. Maar wat er word aantroffen in de rozijntjes is te ziek voor worden. Ze zitten vol met eitjes en wormpjes en dat terwijl ze goed zijn tot eind 2012. Wij zijn hier mee vandaag naar de c1000 gegaan en wat blijkt? Het zit in alle uitdeelzakkjes. Ze zijn dus door de keuringdienst van waarden al uit de winkel gehaald. Er hebben dus meerdere mensen al geklaagd. Ik vind dat de C1000 briefjes had moeten ophangen toen de eerste persoon al kwam klagen. Want als ze nog goed zijn tot eind 2012 wat met al die kinderen die het nu nog gaan eten? En al helemaal over een half jaar. Ik wil niet weten wat je dan aantreft. Ik heb vernomen dat er al 1 kindje heel erg ziek is en vol met de eitjes en wormpjes zit dus a.u.b stuur dit naar iedereen toe
Jakkes! Ik up je topic weer even....! (Misschien kan je topictitel even aangepast worden om wat meer de aandacht te trekken? Bijvoorbeeld door het woordje "waarschuwing" ervoor te vermelden?)
Jeejte ik heb hem ook even op hyves gezet bij mij want bah bah moet er niet aan denken dat iemand ze in huis heeft en aan een kindje geeft!
shit, heb ze gelijk in de prullebak gegooid. Heb ze zelf ook gegeten, maar niks van gemerkt.. maar die komen er nooit meer in.
Raar verhaal hoor, die mail die je binnen hebt gekregen. In Nederland is het zo dat als een product niet in orde is, dit direct uit de schappen wordt gehaald en reeds verkochte producten teruggehaald worden. De regels zijn hier erg streng in! Ik zeg hiermee niet dat de rozijnen, die de schrijver van de mail gekocht heeft, wel in orde zijn. Maar iedereen heeft toch wel eens bv een vers pak melk gekocht dat toch bedorven bleek te zijn? En nog steeds staat melk in de winkels. Enne, niet om het een of ander: ik ken geen kind dat nooit last heeft gehad van wormpjes...
Beetje raar bericht, zoals hierboven idd, de regels zijn heel streng in nederland. Wat is de bron van de mail? Waarschijnlijk een 'grappige' kettingbrief van een boze (ex)werknemer van C1000.
Wormpjes zijn natuurlijk een smerig idee, maar het is niet meteen vergiftigd als er wormpjes in zitten. En als je een keer een paar wormpjes en eitjes eet, wil dat ook echt niet zeggen dat je meteen een parasiet te pakken hebt en er ziek van gaat worden; grote kans dat ze het maagzuur al niet overleven.
Als de keuringsdienst ze er op aan gesproken zouden hebben dan zou het ook heus wel op de site van de vwa staan. Ment neemt dit soort dingen heel serieus hier in NL en vooral als het om kinderdingen gaat. *eet even lekker en doosje rozijntjes op* Vwa site is zowiezo wel intressant om af en toe naar te kijken
Iel. Vreemd mijn vriend zocht nav dit topic iets over rozijnen van c1000 en er is helemaal niks over te vinden. Begin aardig te twijfelen nu. het is enkel te vinden op zwangerschapspagina, youknowme, viva. Maar niet op officiele sites. Ik geloof er niet in. Sorry.
Wat voor 'giftige' wormen of wormeneitjs zijn er dan in aangetroffen ? Wormen zijn wel ranzig, maar een hoop soorten kunnen niet zoveel kwaad. Daarnaast Keuringsdienst van Waarden, zo heet dat t.v.-programma, wat vernoemd is naar wat eerst de Keuringsdienst van Waren heette. Klinkt allemaal erg opgeblazen. Wel goor hoor, ik hoef ook geen wormpjes in rozijntjes, maar verder zou ik me niet zo heel snel zorgen maken.
dit staat op internet: De kinderrozijntjes van het C1000 huismerk en met een houdbaarheidsdatum tot eind 2012 zijn in de Hardenbergse wijk Baalderveld teruggehaald, omdat er wormen en larveneitjes in de doosjes zouden zijn gevonden. Door het warme seizoen vliegen er motjes rond, die in bepaalde winkels op zoek gaan naar voedsel dat niet vacuümverpakt is. Deze motjes leggen eitjes en dat worden later wormen. Het risico bestaat dat kinderen die de wormen en larveneitjes binnen krijgen ziek worden. Uit voorzorg zijn daarom alle kinderrozijntjes teruggehaald. De VWA erkent dat de rozijnen inderdaad besmet kunnen zijn.
En de rozijntjes zijn nu uit alle schappen van alle c1000 winkels. Maar vind dit dat er wel idd een melding moet gemaakt worden op de site van c1000 het hoeft idd niet in alle winkels of zakken te zitten maar mogen ze het wel melden dat ze met een onderzoek gestart zijn.
Mja, ik vind het een vies idee, maar als je fruit koopt in de supermarkt, kunnen er ook beestjes op/in zitten. Bij rozijntjes denk je daar natuurlijk niet meteen aan, maar 't kan gebeuren natuurlijk, om dan meteen in paniek te gaan roepen dat ze vergiftigd zijn, gaat in mijn ogen echt te ver. Maar dit is misschien wel een goed moment om de verpakking van die rozijntjes beter te bekijken en het bv wel vacuüm te verpakken, zodat er ook niets van buitenaf bij kan.