Dan kan je ook een diepvriespizza in de oven schuiven, ben je ook voor 10 euro klaar. Maar of het zo lekker is? Lekker eten mag iets kosten. Wij doen afwisselend boodschappen op de markt en in de supermarkt en zijn met 4 mensen en een baby toch wel 800 euro per maand kwijt (wel inclusief luiers, verzorgingsproducten...)