@GossipGirlxoxo kom hier niet aan de lungo intenso die is ons ook heilig, maar cappuccino maak ik met lungo intenso en opgeklopte melk. Scheelt behoorlijk. (die gekke melkschuimertjes van de ikea 1.99, gewoon ding op batterijen en warme melk). Meer dat wij te belazerd zijn om de prijs voor koffie neer te leggen voor melk cupjes. Doos is even duur maar je hebt maar 8 koffie ipv 16.
Ik ook, maar bij deze hoeveelheden vind ik dat niet opwegen tegen de kosten. Ik drink misschien 1 blikje per maand.
Ligt er wel aan wat voor gerecht. Door de macaroni prima. Maar ballen gehakt maak ik wel echt van het dubbele.
Ja ik koop ook blikjes, maar dan een 2-3 per week, in het weekend. Vind het zelf ook fijner, maar als je toch een liter wegdrinkt kun je net zo goed de fles naast je neerzetten
Ik zelf vind pepsi veel lekkerder. Ik drink nooit cola alleen als we shoarma eten dan een blikje pepsi en als we mcDonalds eten, die cola vind ik echt heerlijk, maar volgens vele cola drinkers heb ik totaal geen cola smaak.
Ik heb ook heel lang pepsi max gedronken. Drink nu coca cola en vind eigenlijk beiden lekker, kwestie van wennen. Maar 3es cola of jumbo eigen merk? Het lijkt niet eens op cola.
En dat verschilt ook nog eens per land. Hier bv smaakt cola anders dan in NL (volgens mijn man dan, ik drink het niet). Oh en ze verkopen echt alleen coca cola.
Ja er zit idd wel verschil tussen niet alleen qua smaak ook qua prijs. Ik drink graag caffaine vrije coca cola.. in Lissabon als in supermarkt haalde een 2 liter fles goedkoper dan hier 1,5 liter fles
Haha eens met die andere cola drinkers. Ik drink liever water dan siroopcola met veel te veel ijs... (mac do) Zo wil ik ook geen ijsblokje in mijn cola
Hier kost een fles van 1,5 liter cola omgerekend 68 cent (was benieuwd nav jouw bericht dus ben het gaan opzoeken ). Vast een stuk goedkoper dan in NL.
Hier ook #teampepsicola. Regelmatig bij het kruidvat 4 blikjes pepsi voor 1,29. En wel meer blikjes fors afgeprijsd.
Ohja, flessen pepsi, 1,79 bij de appie, 1,39 bij de Poolse winkel. In de Poolse winkel betaal je geen statiegeld, maar bij de appie kan je ze wel weer inleveren... whahahaha
Ja daar heb je gelijk in, anders heb je allemaal soep balletjes . Maar voor pasta's, risotto etc vinden wij het echt voldoende.
Dat laatste laat ik aan ts. Maar dat eerste mee eens.. Ons boodschappen budget is 85 euro per week. Voor 5 mensen. En de kinderen zijn niet superjong meer. En ja, dat is incl verzorgingsproducten en schoonmaakspullen in principe. Excl verjaardagen en feestjes/ andere bijzondere dingen dat is een ander potje. We komen niks te kort