Omgerekend rond de 50 euro per week, we letten op de uitgaven (niet zo streng als dat voorheen moest), maar we hebben geen vast budget. De ene week veel meer en dan weer minder. 2 volwassen en 2 kinderen.
2 volwassene, kleuter, peuter en een baby 100 euro in de week. Soms iets meer soms iets minder. Maar gemiddeld zo'n 400 euro in de maand.
Ik denk dat wij tussen de €800,- en €1000,- per maand kwijt zijn. Wij zijn met z'n vieren, twee volwassenen en twee tieners.
Dat verschil van nu allemaal thuiszitten merken wij ook heel goed inderdaad . Normaal houd ik wel over, nu is het best lastig. Wij gaan onszelf toch verwennen met eten en wijntjes enz.
Ik probeer altijd 150 per week aan te houden, maar man doet nu weer de boodschappen en dan zitten we al snel over de 200 per week. En dat is zonder bier en frisdrank, want dat drinken we niet.
Geen idee eigenlijk. Was zojuist 76 euro kwijt en dan ga ik woensdag pas weer boodschappen doen. Denk dat we zo rond de 150 a 200 per week zitten met 2 volwassenen en 3 kinderen. Zelf ben ik niet zo'n vleeseter en wij drinken beide geen alcohol dus dat scheelt wel
€600 pm. 2 volwassenen en 2 kinderen van 4 en 6 (die soms heel weinig eten en soms als een volwassene...).
2 volwassen en 2 kinderen Ik probeer het met €80 per week te doen excl. luiers en voeding. Deze bestel ik eens per maand bij de kruidvat en ben dan zo'n €80/90 kwijt. Dus totaal zo'n €435 per maand aan boodschappen, ook incl. wasmiddel en shampoo etc.
Deze week €120,- we hebben familie die ons helpt met klussen die moeten ook wat te eten krijgen. Normaliter zijn we vaak €80,- kwijt.
200 euro per week. 2 volwassene, 2 pubers en een kleuter. Man is vrachtwagenchauffeur en eet door de week ook vaak in chauffeurcafes ook ongeveer 25 euro per avond.
wij hebben 600 euro per maand, maar hier gaan ook verjaardagscadeau's af als wij een feestje hebben. Ook sommige dingen die wij samen kopen gaan hier vanaf. Hier verschilt het per week heel erg. de ene week 80 maar de andere week kan ook 30 zijn.
700 euro aan boodschappen, incl non food (wasmiddel etc) 2 volwassenen, 4 kids, nog 1 in de luiers. We zijn niet hele grote eters. Man vind dat ik teveel uitgeef, maar ik denk dat ik het best netjes doe.
Ik denk gemiddeld 200-250 euro per week, 2 volwassenen en 2 kinderen. Ik houd het niet bij, heb even een paar weken teruggekeken net .
Gemiddeld zal het 750 euro per maand zijn. Nu in deze tijd zelfs wat hoger omdat we extra vaak bbqen, borrelen.. voor Corona gingen we vaak om de week uit eten of lunchen dus die kosten heb je dan weer even niet.
Bij de supermarkt zijn we per maand zo'n 400 euro kwijt. We zijn met zn vijven (6 jr en 5 jr en newborn). Maar de newborn krijgt flesvoeding, luiers,billendoekjes , sudocreme Maar dat is bij de drogist, dus niet meegerekend.