Boodschappen uitgave

Discussion in 'De lounge' started by s1985, May 2, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,145
    5,996
    113
    Twee volwassen, 1 baby. Gemiddeld 150 euro per week. Babyvoeding en luiers tikken aan, maar wil wel graag gaan kijken waar we in kunnen minderen. Ik vind het echt te duur worden, uit principe al...
     
  2. Nijn18

    Nijn18 Bekend lid

    Sep 14, 2015
    517
    469
    63
    Female
    Ik zag pas op de Rabobank app dat we ongeveer 600-650 per maand uitgeven aan boodschappen.
    We zijn met 2 volwassenen en 2 kinderen van 5 & 1,5.
     
  3. Kramertje

    Kramertje VIP lid

    Apr 4, 2019
    7,271
    5,871
    113
    Female
    Ja dat zeker! Wij hebben beide een leasebuget dus hebben geen last van reiskosten vergoeding oid, maar die € 50,- is echt netjes om de extra “thuis” kosten te dekken!
     
    Leolove likes this.
  4. Didi1980

    Didi1980 Actief lid

    Apr 13, 2020
    480
    502
    93
    Female
    Onwijs knap! Ik zou willen dat ik het hiermee kon redden. Wat is jouw geheim? :)
     
  5. Didi1980

    Didi1980 Actief lid

    Apr 13, 2020
    480
    502
    93
    Female
    Net even de maand april bekeken en ik was €1079,- kwijt.. :| Tijd om misschien wat bewuster boodschappen te gaan doen.
     
  6. rijo

    rijo VIP lid

    Mar 5, 2014
    5,272
    2,034
    113
    Een weekmenu opstellen, geen frisdrank en weinig koek, chips, snoep ed kopen. Ik koop eens in de zoveel tijd losse thee en koffiebonen, ipv theezakjes en koffiepads/pak koffie. We gebruiken vaatwaspoeder ipv tabletten. Ook qua verzorgingsproducten/wasmiddel ed zijn we erg minimalistisch :p (we proberen zoveel mogelijk milieubewust boodschappen te doen)
     
  7. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Gekeken op de app van de bank: elke maand zo rond de 700/800 euro. 2 volwassenen, 3 kinderen waarvan de oudste nu ook als volwassene eet.
     
  8. Didi1980

    Didi1980 Actief lid

    Apr 13, 2020
    480
    502
    93
    Female
    Wat ontzettend goed! Je zet me weer even op scherp, thanks ;) Volgende week ook even wat beter en georganiseerder boodschappen doen.
     
    rijo likes this.
  9. TJ82

    TJ82 Bekend lid

    Nov 27, 2010
    929
    20
    18
    Europa
    Omgerekend ongeveer €1100 / €1200 per maand voor 4 personen (2 kids van 6 en 8). Maar wij wonen dan ook in het duurste land van Europa.
     
    citroenrasp likes this.
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,212
    35,981
    113
    Wij geven dat ook uit en we kopen echt niet heel rare dingen hoor.
     
  11. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Wasbare luiers ;)
     
  12. JuMi85

    JuMi85 Lid

    Aug 1, 2014
    83
    27
    18
    NULL
    NULL
    Hier €650/€700 per maand. 2 volwassenen en 3 kinderen (5,3 en 1 jaar).
     
  13. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Gemiddeld 75 euro per week 1 volwassene en 1 kind bijna 2 (en 2 katten).
    Hier geen frisdrank, alcohol, koffie. We eten grotendeels vegetarisch en weinig/geen suiker.
    Weekmenu op basis van aanbiedingen. En we eten 2 dagen hetzelfde. Kliekjes maak ik hapjes van voor dochter bij de opvang en vries ik in.
    Ik heb een lijstje in de keuken hangen met wat bijna op is, ik wacht soms dan nog 1-2-3 weken of het in de aanbieding komt.
    Dochter zit in wasbare luiers.
     
    citroenrasp likes this.
  14. Musti1234

    Musti1234 Actief lid

    Oct 10, 2018
    334
    166
    43
    Pfoe lastig te zeggen. Als wij ons consequent houden aan het doen van weekboodschappen zal het rond de 600 per maand zijn (150 per week).

    Soms zakt dit goede voornemen weg en doen wij dagelijks boodschappen. Dan is t toch wel veel meer
     
  15. Dufel

    Dufel VIP lid

    Sep 10, 2014
    5,833
    1,469
    113
    110-130 euro per week
    2 volwassen en 2 kinderen

    Geef nu sinds de corona crisis wel meer uit ook. Maar goed, aan uitjes enzo natuurlijk niets dus dat scheelt weer
     
  16. Jeldau

    Jeldau Lid

    Jul 1, 2019
    63
    66
    18
    Per week zo'n €150. Twee volwassenen en twee baby's.
     
  17. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,145
    5,996
    113
    Is inderdaad een idee, maar dan liever tien euro extra per werk :|
     
  18. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,228
    7,276
    113
    Female
    Brabant
    Echt niet zo gek veel. Veel groente en fruit, zit daarmee rond de 50 euro per week. Verder veel verantwoord eten, zoals biologisch of vleesvervangers, dat kost vaak ook meer, zo zijn we per week aan eieren 6,50 kwijt. We kopen vaak ook een paar smoothies. Wat chips, koek, snoep en chocola en beetje frisdrank voor het weekend, maar dat is echt niet heel veel. En hooi en hennepvezel voor de cavia's, dat is ook ongeveer 7 euro per week. Shampoo, douchespul en scheermesjes enzo zit ook bij die 800 euro in.
    Maar we hoeven ook nergens op te letten, dus kopen we wat we goed en lekker vinden, en nu we alles online bestellen is het heel makkelijk bij te houden wat we precies uitgeven :)
     
    YaelStone and suus1983 like this.
  19. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,228
    7,276
    113
    Female
    Brabant
    Haha ik dacht al waarom quote ze mij, ik ben toch niet de enige die zoveel geld aan boodschappen uitgeeft ;)
    Wij zaten wel te kijken waar we op kunnen bezuinigen. Maar toen dacht ik laat maar, het is niet nodig en ik ga niet bezuinigen op biologisch/beter leven en groente en fruit, want dat ziin de grootste kostenposten. Die ene reep chocola van een euro gaat ook het verschil niet maken.
     
    Didi1980 likes this.
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,212
    35,981
    113
    Ja precies. Een groot deel gaat bij ons naar vers fruit en groente en daar wil ik (als het niet nodig is) niet op bezuinigen. We kopen ook geen kiloknallers en mijn man en zoon eten gewoon heel erg veel. Chocolade die wij kopen kost 50 cent. Elke week 2 repen haha. Dat doet het hem niet.
     

Share This Page