Dat vroeg ik mij ook af. Het zijn allemaal luxe producten, maar wat als je ingrediënten voor 7 maaltijden voor zeg 4 personen koopt - beleg - fruit. Waar kom je dan op uit. Maar de vergelijking vind ik wel wat zeggen hoor.
Ik heb m’n twijfels over hoe correct t is eerlijk gezegd. Ik kocht namelijk afgelopen week oreo classic bij de AH en dat was 1,29. En 1,94 was de aanbiedingsprijs voor 2x 154 gram. Juist omdat t een bonus korting was voor als je meer kocht, had ik erover getwijfeld en is t blijven hangen. Als er meer van zulke gekke verschillen zijn met de werkelijkheid die je online hebt bij de AH, dan klopt de eindconclusie in elk geval niet.