Hallo dames, Waarschijnlijk vanwege de Corona crisis.. maar ik kan nergens acties vinden voor goedkope treinkaartjes? Hebben jullie tips? Ik wil een dagje naar Arnhem. Nu zag ik wel groepskaarten vanaf 4 personen. Maar we gaan met 3 vriendinnen alleen 1 vriendin is zwanger en weet niet zeker of ze mee kan. Stel ze kan niet mee, kunnen wij dan alsnog gebruik maken van het ticket?
Ik heb inderdaad ook geen goedkope treinkaartjes voorbij zien komen. Zal vast te maken hebben met de Corona-crisis. Geen idee hoe het met groepskaarten zit. Staat het niet op de site van het OV?
Ik heb mezelf ook al rot gezocht naar goedkope vliegtickets om naar Den Haag te gaan Ik kan ook niets vinden en de NS heeft al helemaal geen interessante acties Volgens mij ben je verplicht om met 4 te gaan, want anders zou iedereen in zijn 1tje kunnen reizen en zeggen dat de rest ziek is zeg maar.