Vraagje, ik zag net een borgvest voorbij komen. Is dit wat voor een meisje van 13 mnd? Voor de eerste periode van de kou..snap dat het geen vervanging voor een echte dikke winterjas is..maar hrt lijkt mij lekkerder zitten. Heeft iemand hier ervaring mee?
Zoontje is 2 en tot nu toe elke winter een lekker warm vest erbij. Die gebruiken we vooral in het voor en najaar inderdaad, voor als het nog niet zo heel koud is. Heb er nu van de week 1 bij Zeeman gekocht voor een tientje. Als baby had m'n zoontje niet anders en nu heeft hij een jas en een vest, vooral in de kinderwagen/ wandelwagen vond ik het altijd wel fijn, een jas zat vaak zo opgepropt.
Mijn dochter had in het voor en najaar ook altijd haar borgvest aan. Altijd lekker warm. Voor de echt gure dagen gewoon een winterjas. Nu is ze 16 mnd en haal ik weer een borg vest voor haar! Ik heb een leuke van noppies op het oog Het zit idd lekkerder en minder opgepropt in de kinderwagen of autostoel.