Haaajj.. Ik hoop dat iemand mij kan vertellen wat dit allemaal is.. 19 januari was mn eerste dag van de laatste ongesteldheid, en heb een cyclus van 28 dagen, nu vorige week zondag geklust en volgens de calculator maandag eisprong gehad, dinsdag weer geklust.. Volgens calculator zou ik gister een mogelijke innesteling hebben.. Nu heb ik sinds vrijdag al klachten zoals geen trek hebben in avond eten, heel erg misselijk, opgeblazen gevoel. rommelende darmen, hele erge koude handen hebben maar het toch erg warm hebben. :S en last van mn been. Gister alleen last gehad van misselijkheid en raar gevoel in mn buik. Vandaag miselijk, (haast) geen eetlust. koude handen hebben en toch warm hebben. En vanmorgen naar de wc geweest en toen bij het afvegen zat er bloed aan het wc papier, dus gelijk nieuw papiertje gepakt en toen weer geveegd maar was helemaal niks te zien, wel voor de zekerheid maandverbandje ingedaan... maar tot op heden is het nog steeds helemaal schoon, wel weer wc bezoekjes gehad en bij het afvegen was er alleen maar witte afscheiding te zien..... vind het dus allemaal erg raar en hoop dat jullie mij misschien kunnen helpen door te vertellen wat het mogelijk kan zijn en wat ik hier het beste mee kan doen.. Alvast heel erg bedankt.. Groetjes. Misz86
Sorry trouwens dat het zo rommelig stukje is.. Wist anders niet echt hoe ik het beter kon verwoorden..
het is te vroeg voor zwangerschapsverschijnselen en nod verschijnselen lijkt mij.. dat bloedverlies kán een innesteling geweest zijn maar hoeft niet.. ik denk dat het enige wat je kan doen afwachten is tot je NOD.. liefs Daantje
hoihoi, ik denk dat je inderdaad een innestelingsbloeding hebt gehad.. T enige wat je nu kunt doen is inderdaad afwachten nu tot je ong.wordt of niet?!
Het lijkt inderdaad een innesteling.. Wil je niet ontmoedigen maar ik heb ook weleens een rode veeg gehad, maar alsnog gewoon ongesteld geworden.. Het enige wat je kunt doen is afwachten.. Good luck!