Sinds week 18 voelde ik kleine tikjes en nu wordt het steeds krachtiger. Zaterdagavond op bed was de baby erg actief, ik kon hem voor het eerst vanaf de buitenkant, met hand op de buik, voelen trappen. Nu lig ik elke avond erop te eachten dat hij dat weer doet, wat uitloopt op weer een slapeloze nacht omdat ik hem dus helemaal niet voel, ook heen kleine tikjes ofzo. Overdag voel ik hem wel regelmatig. Ik maak me gelijk weer druk en zit dan zelfs midden in de nacht met de angelsound op m'n buik om te luisteren of het hartje nog wel klopt. Maar ik hoef hem toch nog niet dagelijks te voelen? En kan het zijn dat hij anders is gaan liggen waardoor ik nauwelijks iets voel?
Je hoeft hem zeker nog niet dagelijks te voelen. Beebje heeft nog alle ruimte om zn eigen te kunnen keren, soms zorgt dat er dus voor dat de bewegingen richting je rug gaan en je niets voelt.
Je hoeft em zeker nog niet dagelijks te voelen. Sterker nog ik voelde toen nog helemaal niks. Met 22.5 weken voelde ik pas voor de eerste keer iets. En je baby kan ook anders zijn gaan liggen waardoor je niks voelt.
Hier bijna 19 weken. Iedereen vraagt, heb je de baby al gevoeld? Niet dus... Baby heeft nog alle ruimte, dus maak mij er nog niet druk om (is ook nergens voor nodig volgens vk). Ik kijk er wel erg naar uit, lijkt mij heel bijzonder!
Ben nu 23 weken en voel haar pas sinds paar dagen duidelijk,maar ook maar een klein momentje van de dag.Voor die tijd af en toe eens,maar heel onduidelijk... Vanaf week 28 moet je het kindje wel elke dag even gevoeld hebben voor die tijd wisselt het per zwangerschap
Nee hoor, dat hoeft echt niet! Dus niet ongerust maken. Ik zou ook niet elke nacht gaan luisteren met de Angelsound. Het schijnt niet heel goed te zijn voor een kindje om vaak te luisteren.
Nee. Veel mensen voelen nog niks en rond de 20 voelde ik het af en toe (2x per week ofzo), t werd pas druk rond de 24/25 weken en je moet het elke dag voelen vanaf week 28. Nu zit ik op 31 en heeft ze weer minder ruimte dus wordt het ook weer anders. Niet te druk maken
Zoals hierboven gezegd. Hoeft nu echt nog niet. Verder zie ik dat je de kleine overdag wel veel voelt en s nachts niet... wees blij! Dan krijg je je nachtrust. Hier ook een meisje welke mama s nachts nooit wakker heeft gehouden met schoppen/slaan. Dat was ook wel te merken aan haar ritme na de geboorte. Overdag actief, s nachts slapen
Achteraf weet ik ook wel dat je de baby nog helemaal niet dagelijks hoeft te voelen maar ik was weer even onzeker. Ik wil dsn het liefst hem elke dag voelen nu ik weet hoe het voelt. Nog even een paar weken geduld hebben !
Je kindje kan ook gewoon lekker slapen op dat tijdstip, ik heb mn dochter nooit gevoeld na 22.30 ongeveer, denk dat ze dan sliep. Heerlijk ritme meteen nadat ze geboren was, sliep op dag 3 al van 0.30-7.00