Oeh jah ik! Gezwollen en vol blauwe aders. Pijnlijk vooral snachts, Wat bij mij helpt is zo min mogelijk zonder beha te lopen, maar goed gezien ik zware borsten heb kan dat niet altijd en overal. Zodra ik er niet meer uit hoef gaat de beha uit en heb ik al veel minder last. Succes ermee!
Hier ook pijnlijke tepels en m´n borsten voelen beurs. Heb ook een paar zichtbare aders over m´n borsten lopen.
Gelukkig niet pijnlijk, maar wel gevoelig en juist 's morgens niets. Misschien ligt het er ook wel aan hoe groot je borsten zijn? Of zeg ik iets stoms?
pffff heb het idee dat die knoppen er af spatten! Heb in een (goede, dus geen livera ofzo) lingeriezaak gehoord dat je je bh's echt aan moet passen. Als hij uit dus het fijnste zit ehb je momenteel een foute bh. Zodra ik de mijne aantrek doen mijn tepels ook niet meer zo zeer. Zoek nu nog een topje/hemdje voor 's nachts dat redelijk strak zit waar mijn momenteel nog cup F (wodt nog wel een G) in past.
LOL Chiesa.. geen idee. Kan best. Ik ben maar klein van boven LOL Misschien dat mensen met kleine borsten er meer last van hebben bedoel je?
verschrikkelijke pijnen in mijn borsteb, en al helemaal als ik naar buiten ga en de kou er opslaat dan heb ik de neiging om de hele tijd die tepoels van erfa te rukken hihi
Heb nu een aantal nachten met een sportbh geslapen. Vel minder last nu. Ik denk dat je er ongeacht de grootte van je borsten niet onderuit kan komen ze gaan en keer zeer doen. Natuurlijk doet er bij mijn cup F meer zeer dan bij een cup A. Heb gewoon meer tiet.
Cup F! Ik heb al sinds het begin erg veel last van mijn borsten. Misschien moet ik idd ook eens aan een andere BH gaan, want ze rollen nu haast uit mijn oude bh's. Ik had sowiezo al grote tepels, maar nu lijken ze wel eraf te willen schieten. Knuffelen met mijn vriend kan ik alleen heel voorzichtig. Dat is wel erg vervelend.
ik heb cup B maar ik heb er net zo goed heel veel last van al! Inderdaad als je buiten in de kou staat! Je hebt echt het gevoel dat ze in de fik staan.. Meestal ga ik me dan heel warm douchen.. Dan doet het nog ff zeer en dan zakt het gelukkig af! Liefs Geraldine
Heb cup DD en ik heb eigenlijk bijna nergens last van. Soms wat pijnlijke tepels.. maar ook dat valt wel mee.
Mag ik wat vragen? hoop dat jullie hier antwoord op weten.. Ik heb pas een miskraam gehad (drie weken geleden) en had toen zodra mijn tepels aangeraakt werden dat ze hard werden.. (terwijl ik een jaar gelelden een borstverkleining heb gehad en mijn tepels altijd heel zacht zijn) Na de miskraam wa het over maar nu is het er sinds een paar dagen weer.. gisteren verloor ik roze afscheiding... kan ik zo snel al weer zwanger zijn? hoop dat iemand mij kan helpen
Dat is inderdaad mogelijk. Het zou kunnen zijn dat je roze afscheiding van een innesteling komt. Nog even een weekje afwachten dus.
Ja dat zou idd ook nog kunnen ja.. alleen kan ik wel zo snel zwanger worden na een miskraam... bedankt voor je berichtje!
Ja hoor. Anders was ik er ook niet geweest! Mijn moeder was in juni van mij uitgerekend. Ik ben op 4 augustus geboren. Ze heeft aan het begin een bloeding gehad. Achteraf gezien moet dit wel een miskraam geweest zijn. Of ik was een olifantsdracht. Ben benieuwd meid!