even een brutaal vraagje daar ik net nieuw ben op de site.. ik ben tussen april en mei de laatste keer ong geworden. midden in mei heb ik flinke buikkrampen gehad, wat ook weer over ging. nu heb ik sinds twee weken last van misselijkheid, extreem goed kunnen ruiken en er komt een soort melkachtige afscheiding uit mijn tepels.. sorry miss beetje vies... het is helemaal wit van kleur en komt uit beide tepels.. ook veel meer witvloed sinds twee weken.. nu heb ik gisteren getest en die was neg.. ook ben ik zooooo moe... echt toppunt... iemand enig idee?ontpillen kan het niet zijn is te lang geleden nmlk.
waarom kan het geen ontpillen zijn sallebel, ben je al lang ervan af? Als je het niet vertrouwt gewoon langs je huisarts gaan voor een bloedtest en voortaal je cyclus iets beter in de gaten houden, is toch wel handig als je weet wanneer je NOD s
nee is niet lang meer. nog een week.. misschien toch wel lang haha maar ik heb natuurlijk weer geen geduld heh en heb al getest uiteraard neg.. toch maar afwachten dan misschien..