hoi allemaal, nu en dan kriebelt het onder in mijn buik. maar wel steeds op de zelfde plek. nu vraag ik me echt af of dat de baby al is. maar ik vind het zo raar dat het steeds op de zelfde plek is. een beetje raar misschien, maar als het dan kriebelt, dan voel ik dat ook in mijn tepel. alsof het doorstraalt. is er iemand die dit herkent?
Ik voel sinds een weer of drie de baby en sinds een week is het vanaf de buitenkant te zien. Voel bij mij in ieder geval niet als kriebelen, maar echt een vlucht door mijn buik. Dat verschil merk je echt wel. Dus voor mij niet herkenbaar.
Ik denk zeker dat dat je kindje kan zijn... Mijn eerste 'kriebels' leken op het gevoel dat er een spiertje/zenuw trilt.... Ik heb weleens dat mn duim ineens trilt of een plekje in mn gezicht. Dat gevoel had ik de eerste keren, maar dan in mn onderbuik!!
dit voelt alsof het aan de binnenkant van mijn buik tintelt. ik vind het alleen zo vreemd dat het steeds op het zelfde plekje is. dank voor jullie antwoorden!
fijn om te lezen dat het het baby'tje kan zijn! nu al! ik keek er al heel erg naar uit. het gebeurt niet zo heel vaak maar toch wel zeker 1x per dag.