sporten en melkproductie?

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door mcm78, 26 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mcm78

    mcm78 Bekend lid

    6 mei 2011
    852
    1
    16
    NULL
    NULL
    Dag dames,
    heeft er iemand ervaring met weer gaan sporten en hoe dat de melkproductie beinvloedt? Ik heb erg veel moeite moeten doen om een beetje normale hoeveelheid melk te produceren (kolven, extra voeden, en fenugriek, ik slik nog steeds domperidon), en dat lijkt nu eindelijk goed te gaan. In het begin was het heel duidelijk dat zodra ik veel deed (al was het maar stofzuigen en de was) mijn productie achter bleef. Nu gaat dat beter, maar daarom ben ik nu wel een beetje huiverig om weer te beginnen met sporten. Maar ik wil het wel graag; sport is echt een uitlaatklep voor me, en ik begin een beetje gallisch te worden zonder. Ik liep altijd hard, en wil daar graag weer mee beginnen. Iemand ervaring? Tips hoe ik mijn productie hoog kan houden?

    Alvast veel dank! :)
     
  2. m met borisboef

    m met borisboef Bekend lid

    12 jan 2012
    586
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb er geen ervaringen mee, maar mijn ervaring is dat bijv. hardlopen toch echt niet fijn aan mijn borsten voelt... maar misschien is dat bij jou anders?
     
  3. mcm78

    mcm78 Bekend lid

    6 mei 2011
    852
    1
    16
    NULL
    NULL
    heb het nog niet geprobeerd, maar las ergens de tip van een goede sportbh over een voedingsbh, dus dacht dat ik dat zou proberen. Ben ook maar klein gebouwd dus nooit echt last gehad met hardlopen. ;)
     

Deel Deze Pagina