Borstvoeding en afvallen

Discussion in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' started by mamavandanique, May 6, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamavandanique

    mamavandanique Nieuw lid

    Oct 2, 2011
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo

    Ik heb al meerdere dingen gelezen over afvallen tijden de borstvoeding maar ik lees ook verschillende dingen.
    Ik wil graag afvallen maar niet stoppen met voeden.
    Mijn kleine man is inmiddels 2 jaar.
    Kan het kwaad of niet?
     
  2. Heidi Akkers

    Heidi Akkers Fanatiek lid

    Jun 30, 2008
    2,754
    0
    0
    lactatiekundige
    Gelderland
    Hallo,

    Je kunt wel afvallen, maar een zogenaamd crashdieet is niet aan te raden. Ga je enkel op je voeding letten of ook sporten? Wanneer je erg high intensity gaat sporten (tot je er bij neervalt zullen we maar zeggen ;)) kun je beter daarna even niet voeden omdat er dan stoffen vrij kunnen komen in je melk die niet zo goed zijn voor je kindje.

    Nu is je kindje al 2 jaar, dus zal niet meer iedere drie uur aan de borst gaan. Wanneer je kijkt wanneer je gaat sporten kun je dat dus prima inplannen.

    Verder vind je ook informatie op voedingscentrum.nl Ga er bij alles van uit dat je kindje inderdaad al 2 is: veel informatie is geschreven gericht op zuigelingen onder een jaar.

    Succes! Go Girl!
     

Share This Page