Borstvoeding en menstruatie

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Haags Zonnetje, 20 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    24 nov 2005
    4.063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Ik werd gewoon na 4 weken weer ongesteld, maar sindsdien verlies ik ongeveer elke dag wel een beetje bloed. Een tamelijke ellende, maar ik denk dat dit meer uitzondering op de regel is hoor. Bij mijn eerste ben ik 9 maanden niet ongesteld geweest. Toen ik stopte kwam het pas weer
     
  2. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Hellen: gezien je bekkenklachten is het iig goed voor je eigen lijf om een tijdje BV te geven... :) En om na een maand of 2-3 na de bevalling eens bij een osteopaat langs te gaan: ik ben van al m'n klachten af, (enkel als ik extreem moe ben, zoasl afgelopen week, komen de klachten weer even terug... maar ik heb liever bekkenklachten dan de migraine die ik tot een jaar of 2 geleden kreeg als ik erg moe was, ;)).
    En bij zulke heftige bekkenklachten wordt geadviseerd om echt minimaal een half jaar, (maar liever nog een jaar is tegen mij gezegd door zowel de VK als de osteopaat) te wachten met zwanger worden... een volgende snelle zwangerschap er overheen, zal namelijk zeker voor nog veel heftigere klachten zorgen en er zijn vrouwen die daar dan de rest van hun leven niet meer vanaf komen! Loop je daar met je bekkenklachten en 2 kleintjes: nou, dat is vast niet erg prettig :(
     
  3. Nijntje

    Nijntje Actief lid

    8 nov 2008
    180
    0
    0
    Hier ook nog niet ongesteld. Mijn dochter is nu bijna 8 maanden en ze drinkt ook nog 1 of 2x in de nacht volgens mij zorgt dit ook voor langer uitblijven van de menstruatie.

    Ik ben benieuwd wanneer het weer begint, vind het wel prettig zo. :p
     
  4. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Nee dat is zeker niet prettig! Maar ik vind het wel moeilijk om lang te wachten. Ik ben bijna 38 als de kleine komt en ik heb ook stoornissen in mijn eisprong. Dus dan nog eens een jaar gaan wachten....dat is wel héél spannend!
     

Deel Deze Pagina