Ik ben benieuwd vanaf welke leeftijd jullie naast de bv nog iets anders zijn gaan geven voor het ontbijt (zoals brood ofzo). En wat jullie dan geven. Momenteel krijgt mijn zoontje 1 x daags fruit en 1 x groente. Dit zijn echt hele kleine beetjes, en vervangen lang nog geen voeding. Maar ik merk wel dat hij brood lekker vindt. Niet dat ik nu zo graag een voeding wil vervangen hoor, maar tis ook wel goed als hij wat meer erbij gaat eten toch?
hier krijgt ze om een uur of 10 fruit.. en vandaag had ze voor het eerst alles op! en verder drinken zodra ze er om vraagt.. savonds krijgt zo om een uur of 5 haar groente vandaag weer alles op!! normaal een paar happen en ze moet niet meer ... ook krijgt ze uit een bekertje bij dr eten wat water omdat ze het heerlijk vind.. als ze op de replay manier eten krijgt dan mag ze na het eten meteen bij mama drinken anders ff een half uurtje wachten vaak pap heb ik sochtends geprobeerd maar daar ging ze bij kokhalsen en zodra ze brood mag kijk k wel waneer ik dat ga geven tot nu toe sochends echt alleen melk dus
grappig ik wilde precies hetzelfde topic openen Mijn meisje is al ouder, bijna 1 en gisterochtend na de voeding merkte ik dat ze ontevreden was. Eerst op bed teruggelegd, want ze gaapte ook. Maar dat was het niet: ik dacht: ik geef haar een boterham. Die at ze dus helemaal op En 45 minuten later ook gewoon een flinke fruithap. Vanochtend weer gevoed op bed, ze was erg ontevreden daarna. en heeft weer een hele boterham op. Dus ik denk dat ze nu echt wel toe is aan wat meer dan alleen melk. Voorheen nooit gemerkt, ging altijd goed. Ik wil wel gewoon de ochtendvoeding blijven geven. Ik vraag me af hoe andere mama's dit doen: eerst melk en daarna brood? Of maken jullie pap met afgekolfde melk (zie ik niet zo zitten, ik HAAT kolven) Of eerst bv en pap met gewone melk erdoor? Ik lees dus mee... ps. ik heb ook t idee dat mijn productie niet toppie is (er is een kleine kans dat ik zwanger ben) dus ik geef ze nu 4 borsten per voeding en ze komt ook weer 's nachts
Justin krijgt hier: tussen 6 en 7 BV tussen 9 en 10 Fruit Rond 11 slapen tussen 12 en 13 BV en daarna een broodje. Rond 14:30 slapen tussen 15.30 en 16 BV tussen 17 en 18 groente tussen 19 en 19:30 BV (daarna naar bed en afhakelijk hoe de nacht gaat nachtvoedingen. De ene x is ie mar 2x wakker de andere keer wel 6x) Tis wel allemaal op zijn verzoek, kijk niet echt op de klok maar de laatste tijd en het meestal dit ritme.