Nee, heb het broodje in zes stukjes gesneden (korstje gelaten) en ze op haar tafelblad gelegd. De plakbande viel mee, ik hiel mijn hart al vast . Haar snoetje zat onder. En haar tafelblad en handjes . Maar voor de rest... netjes.
Ooooh een natuurtalentje voor brood eten dus Ben benieuwd hoe het morgen gaat! Mijn kereltje is dol op broodkorstjes haha
Als jullie yoghurt geven laat je dat neem ik aan niet zelf eten? En volle yoghurt is toch 'beter' dan magere yoghurt?
Heb nog geen yoghurt gegeven. Vanaf wanneer mag dat dan? Ik dacht dat je met melkproducten zo lang mogelijk moest wachten... Hier was de boterham een succes! Ik had er appel- perenstroop op gedaan. En zoals DS zei in 6 stukjes gesneden en zelf laten eten. Hij vond het heerlijk! De hele boterham heeft hij opgegeten Het verbaast me elke keer weer hoe hij eet hahahaha
Roses: Ken jij het voedselintroductieschema? Hier staat dat ze yoghurt mogen vanaf 7 maanden. Maar natuurlijk met mate icm BV. En boter? Ik heb becel light. Dat krijgt ze van mij er dun op. Heb verder nog geen beleg gegeven. Ga vanavon beginnen met introduceren van witlof. De de komende 3 dagen krijgt ze ook even geen nieuwe dingen. Roomboter mag ook zag ik. Ik heb het schema op de koelkast hangen. Het staat ook in het boek van Stefan Kleintjes. Ik kijk er dagelijks op. En hier is een boterham ook favoriet!
Ervaren mama's help! Hoe gaven jullie in vredesnaam witlof? Ik heb een halve stronk goed gaar gekookt. Toen kontje er af en de blaadjes zo gegeven. Maar ze krijgt het echt niet weg! Ze krijgt het niet kapot. Ze heeft echt nauwelijks iets binnen gekregen. Ja, wat aardappeltjes. Ze zit nu nog een cracker naar binnen te werken. Maar morgen en overmorgen staat het ook op het menu... Heb geen zin om het door de blender te moeten gooien...
@boney, ja dat schema hangt hier ook op de koelkast! Had er niet eens aan gedacht dat er ook melkproducten op staan... blondie hihihi heb op zijn boterham ook een klein beetje roomboter gedaan. Had ik er speciaal voor gekocht. Bij de AH hebben ze van die kleine schattige pakjes (ongezouten) hihihi Witlof hier nog niet gegeven, lijkt mij inderdaad ook onhandig, net als sla! @velobabe, bedoel je met de 7 maanden? Thanks dan hihihi
Ik heb ook van die (schattige) kleine pakjes gekocht met roomboter Wil dat op de cracker doen die ze 's morgens of 's middags krijgt. Zo zwaar is ze niet, dus ze kan het wel hebben. Pffft, ik hoop dat ze gaat slapen nu. Ze is al bijna de hele avond wakker. Doet ze anders nooit! Ik denk de tandjes. Ze huilde echt van de pijn. Heb ze uiteindelijk maar een zetpil gegeven. Ik vond het zoooo zielig... Ik heb ze net nog een slokje gegeven en binnen no time sliep ze. Gelukkig maar. Arm ding. Nu maar hopen dat ze tot morgenvroeg lekker slaapt.
)Oh vervelend zeg dat ze zo last heeft van de tandjes! Heb je geen dentinox ofzo in huis? Of anders een nat washandje, kan ze daar lekker op bijten! Hier ook een wakker en huilend kind de hele avond Hij is vanavond erg verkouden geworden. Hij ademt altijd door zijn neusje en raakt nu dus een beetje in paniek als het niet lukt! Zo zielig. Net met hem rondgehobbelt en dat was eigenlijk ook niet goed. Uiteindelijk met hem naar boven gegaan en op ons bed gelegd en de tv aan en toen was hij stil en begon hij te kletsen hahaha Dus nog maar even wat geknuffeld en heb hem net in zijn bedje gelegd... hopelijk gaat hij gauw slapen. Ik ga nog even een ui snijden hihi (niet om te rapleyen hoor )
Ach jou kindje ook al bezig? Zielig hè zo'n snotneusje... Ja, ik heb dentinox in huis. Dat gebruik ik ook en dat verlicht wel iets. Maar de pcm heeft geholpen, ze is nog steeds stil nu. En succes met Rapley-en van de ui (wat zal hij een vies bekkie trekken zeg...)
Oh fijn dat ze lekker stil is! Ook al in dromenland? hier niet Hier is het krijsen, dus ik ga maar even een kijkje nemen! Tot morgen maar weer
Succes ermee roses. En ik hoop voor je dat je toch nog een beetje redelijke nacht hebt. Hier nog steeds stil. Verwacht nu niet meer dat ze de komende uren nog wakker gaat worden, dus ik ga nu maar slapen. Truste
Nieuw hier.. en kwam dit topic tegen! De afgelopen weken heb ik me wat verdiept in Rapley en vind het echt ontzettend interessant! Onze dochter is nu bijna 6 maanden, en gister voor het eerst 'gegeten'! Zo leuk! Paar stukjes brocoli voor dr neus gelegd, en spelen maar! Twee stukjes zijn in dr mond verdwenen, zo mooi om te zien! Ik ben trots!
Vanavond hier weer witof. Ga het nu niet in blad geven, dat krijgt ze echt niet weg. Maar snij het in stukken en maar er gewoon een stamppotje van. Dan geeft ik het haar gewoon met een lepeltje. Roses, hoe is je nacht verlopen? Hier niet zo best. Ze was om half 5 uitgeslapen en is tot half 7 aan het spoken geweest. Toen bij mij in bed in slaap gevallen tot 9u! Haha.... En ik wilde om half 9 op het kdv zijn... Dat gingen we dus niet redden!
Oooh dat is echt naar als ze zo vroeg wakker zijn en gaan spoken! Even goed een beetje kunnen bijslapen? Hier op zich wel redelijk gegaan. Heb hem nog een tijdje beneden gehad maar dat was niet goed. Uiteindelijk heb ik hem op ons bed nog gevoed en toen viel hij lekker in slaap. Om een uur of 2/half 3 kwam hij alweer (helaas), heb hem uit bed gehaald en naast me neer gelegd. Ik ben gewoon verder gaan slapen en hij is drinkend in slaap gevallen. Half 5 ofzo heb ik hem terug gelegd. Vervolgens kwam hij pas weer om 10 uur, dus ik mag niet klagen Hij is nog steeds wel verkouden, ik heb wel gelukkig 2x kunnen sprayen vandaag. Ik heb altijd het idee dat het daar wat losser van komt dus dat is wel fijn. Rapley is met neusverkoudheid niet zo'n strak idee... Brood en fruit gingen wel maar de groenten niet (net als gister) dan lijkt hij wel in paniek te raken ofzo.... Hopelijk zit hij morgen niet meer zo vol.
Gelukkig toch naar aardig bedrust gehad dus. Hier ging de witlof erg goed. Gewoon geprakt met aardappeltjes. Ze hapte weer goed van het lepeltje. Ik had zelf een schaaltje yogurt na en heb ze een paar hapjes gegeven. Haha. Ik wou dat ik dat op camera had! Zo'n grappig bekkie trok ze. Maar ze vond het erg lekker en na 1 hap even wennen bleef dr mondje open gaan.
Oooh leuk! ze vond het wel lekker dus! Grappig gezicht altijd he dat ze even moeten wennen. Mijn zoontje trekt bij het eerste hapje ook vaak een vies gezicht, net of hij even moet omschakelen van smaak ofzo. Hij had vanavond courgette. Ik had lekker simpel een broodje en hij was om mijn brood aan het bedelen! haha zo komisch Toen ik hem een korstje brood gaf was het goed
wij hebben vandaag Tisse ook voor de eerste keer iets gegeven: een boontje. Het ging vol vertrouwen naar zijn mondje en toen begon hj direct te schudden en te kokhalzen. Denk niet dat er ook maar iets van naar binnen is. Maar ben toch beniewd naar zijn volgende vuile luier. Ik weet nog bij Liene dat ik soms ook dacht dat ze niets binnen had en dan vond ik hele brokken terug in de luier. Ik heb natuurlijk foto's genomen, maar het fototoestel ligt nog beneden en ik ben boven. Maar ik laat ze nog zien...