Heb de hele dag al last van mijn linkerborst. En word steeds erger. Net na het voeden wat afgekolft omdat ik dacht dat het dan beter zou worden, maar helaas. Verder een koortsachtig gevoel maar niet echt koorts: 37.8° Kan dit beginnende borstontsteking zijn? Heb net al mijn HA gebeld maar die was er niet, als het goed is belt hij terug.
Misschien heb je hier wat aan: http://www.borstvoeding.com/problemen/ontstekingsproblemen/ik_denk_dat_ik_een_borstontsteking_krijg.html http://www.borstvoeding.com/problemen/ontstekingsproblemen/verstopte_melkkanaaltjes_en_borstontsteking.html Succes, ik hoop dat het niet doorzet.
dankjewel voor de info Helaas heeft het wel doorgezet maar dankzij mijn HA kon ik meteen medicijnen halen en beginnen met een kuur dus ik hoop dat het zo over is.