Vertrouw er idd maar op dat het goed komt hoor, red! Hier drinkt zoon soms ook minder maar dat is dan maar tijdelijk. Ik geef geen andere melk of zuivel bij. Soms yoghurt, maar dat is niet dagelijks. Wel eet hij iedere dag kaas.
Redd, Mooi zo dat je het idee hebt dat het wel goed komt! Zolang je daar maar in blijft geloven, komt het ook vast wel goed ! Fijn dat ze er toch weer zelf om vroeg en gedronken heeft. Rozemarijke, Kan me voorstellen dat je behoorlijk emotioneel werd/bent van het bericht van je zusje. Knuffel voor jou! Maar lijkt me idd ook wel weer lastig voor je zusje om zoiets te moeten vertellen in deze situatie. Sterkte iig! Inmiddels ben je dus voor verder onderzoek geweest, hoop dat jullie er binnenkort de uitslagen van krijgen en deze hopelijk goed mogen zijn. Fijn te horen trouwens dat het jou bekend voor komt, ben beniewd wanneer ze het snapt hierzo . Ireen, Voor jou ook een knuffel! Lijkt me voor jou ook alles behalve gemakkelijk om te horen dat je zusje weer een kindje verwacht. Succes ook voor jou met de onderzoeken etc. Even nog kort vreselijk off topic, maar de eerste twee schooldagen van Malou en Ruben zijn prima verlopen! Wegbrengen is beide keren goed gegaan, voor wat ik begrijp is het op school ook heel goed gegaan, maar ze zijn wel heel blij als ze weer naar huis mogen en ik ze ophaal samen met Benthe. Vandaag wel een ongelukje, dus kreeg een tasje met natte broek en onderbroek mee, maar dat kan gebeuren . Liefs Hanneke.
Rm, ik krijg tranen in mijn ogen van je berichtje, kan me dat gevoel goed voorstellen. Hopelijk krijgen jullie snel goed nieuws! Hanneke, fijn dat het zo goed gaat op school. Ik ben benieuwd hoe het hier zal gaan in januari. Het kan bij M echt 2 kanten op: of ze vindt het geweldig of het wordt een drama met wegbrengen ... Zoals ze nu is, gok ik op het laatste ... All, zwaai!
Thanks Even update: de gyn in het spaarne is er vrijwel zeker van dat er verklevingen zitten. Krijg 23 november een hysteroscopie daar, om te kijken of dat ook daadwerkelijk het geval is, en dan worden ze, als het om lichte tot matige verklevingen gaat, direct weggehaald (geen OK-ingreep). Mochten de verklevingen ernstiger zijn, dan ga ik dan direct de OK op, (wat dat betreft 'mazzel' dat ik ver weg woon, om die reden wordt dat allemaal gelijk gereserveerd), en dan daarna verder kijken. Na de ingreep krijg je eerst 6 weken een spiraaltje, om te voorkomen dat de baarmoeder opnieuw gaat verkleven. Al met al betekent het dat we op z'n vroegst begin volgend jaar weer voor een kleintje kunnen gaan... Ondertussen word ik in m'n omgeving zo'n beetje doodgegooid met zwangeren en baby's, dus pfff.... Gelukkig weten mensen wel hoe of wat bij ons, we zijn ook in dit soort dingen altijd vrij open, dus als ik zeg dat ik het even niet opbreng om blij te zijn voor anderen, of iig blij te doen, is daar doorgaans wel begrip voor. Hoe is het met de rest?
rozemarijke, ik wil je even heel veel sterkte wensen, wat een gedoe allemaal..en lijtk me ook erg pijnlijk als het in je omgeving nu soort van babyboom is...dat wachten kan zo slopend zijn en ik hoop dat je er goed doorheen komt en dat 2012 jullei jaar mag worden zonder verklevingen en een goede zwnagerschap!!!!
@RM, veel sterkte meid!! Lijkt me erg moeilijk om te weten dat het nog wel even gaat duren voor jullie er voor kunnen gaan! Danique lust ook geen rijstemelk hihi. Had ik wel verwacht. Laatst wat onrustige nachtjes dus dronk ze vaker. Sommige dagen 2x, laatst 4x. Naja 't zal wel loslopen dus.
Jeetje Rozemarijke, wat een heftige en moeilijke tijd voor jullie. Ik hoop dat alles goedkomt en jullie snel zwanger mogen raken!!
Ik hoop het ook heel hard! Mijn bloed was goed, dus geen aantoonbare stollingsafwijkingen en moeten er dus maar het beste van hopen
Nouja, veel slechter dan dit jaar zou het iig niet moeten kunnen worden.... Nee, maar daar gaan we idd maar voor Heb er wel vertrouwen in, nu de waarschijnlijke verklevingen iig verholpen gaan worden. En over 5 dagen weten we of er qua schildklier ook nog iets speelt, en zoja, dan is dat ook iets wat te behandelen is, en dan zou zwanger blijven daarna toch een keer weer goed moeten gaan, lijkt me.... Als we dan straks trouwens vlot weer zwanger zijn, hebben we kans dat nummer 2 hier, net als Thirza, precies tussen de verjaardagen van de kids van manlief geboren gaat worden, (we hebben nu: 6-11, 23-11, 7-12), en kunnen we straks 4 kinderverjaardagen in 1 keer vieren Wel zo efficient...
Rozemarijke, Heel erg veel sterkte, succes en kracht gewenst voor de komende periode. Hoop dat alle onderzoeken etc het gewenste resultaat zullen hebben. Ireen, Dat klinkt goed, het is nu dus voor wat ik begrijp gewoon vooral afwachten wat er gaat gebeuren? In de goede hoop dat mochten jullie zwanger worden het allemaal goed gaat verlopen? Salapio, Ben benieuwd wat het gaat worden bij M! Hoop iig geen drama's, lijkt me zowel voor het kindje als voor de mama/papa geen pretje. Evenstar, Ook hier nog even, gefeliciteerd! Hier alles oke ! Liefs Hanneke.
Ja dat mag! Ze kunnen ongeveer 50% van de stollingsafwijkingen in het bloed opsporen. Omdat ik zonder goed aanwijsbare aanleiding een (grote) longembolie heb gehad op jonge leeftijd denken ze wel dat er iets is, maar het is dus niet bekend wat. Voorheen zijn er geen stollingsonderzoeken gedaan (onder andere omdat ik toen nog heel jong was en het dan heel erg moeilijk wordt om een levensverzekering af te sluiten/huis te kopen op mijn naam etc.). Maar we zijn nu goed verzekerd en een eventueel koophuis zou toch op naam van Roel komen. Dus nu hebben we het wel gedaan, omdat ik dan in een volgende zwangerschap geen heparine meer hoef te spuiten (bij vorige 3 zwangerschappen wel gedaan elke dag). Maar ik ben vooral blij dat ik dat enge syndroom niet heb waarbij zwangerschappen bijna gegarandeerd mislopen enzo
Wat een goed nieuws Ireen! Maar wel raar dat ze dus niet weten wat het dan wel is? Ik ben al een tijdje niet meer zo actief geweest, wegens niet-aflatende drukte op mijn werk. Maar goed, heb af en toe wel meegelezen. Ik geef nogsteeds bv Met trots Ben benieuwd hoe lang de produktie blijft bestaan, en moet toegeven dat het vrij gevoelig/pijnlijk is
He, jeetje, je bent al zwanger joh! Gefeliciteerd! O, en wat betreft de medische wetenschap: er is zoooooveel dat ze helemaal niet weten..... dat vergeet je soms als ze je verbijsteren met wat ze allemaal wel weten en kunnen, maar helaas blijft er dus nog een heel erg groot deel over waar ze nog niets zinnigs over kunnen zeggen