@vivian:leuke foto!! Wanneer gaan jullie weg? Gaan jullie met de auto? Hier echt heel slecht weer. De handbaltraining ging niet door ivm de kou en de regen.We konden dus direct weer terug. Hier een heerlijk dagje gehad.Ben heel de dag lekker thuis gebleven.Beneden het eea opgeruimd,kleding uitgezocht en een beetje aangelummeld.Heerlijk dagje,Over een 1/2 uurtje Eva uit de creche halen. Morgen T nog wel voetballen maar voor de rest geen verplichtingen,heerlijk!! Tot later, Gr Ingrid.
@ Ingrid: Nee we gaan vliegen nu. Is maar 1,5 uur en meteen een goede test voor ons met Luca. Eind van het jaar gaan we naar cran canaria dat is 4,5 uur vliegen!! Dus ff kijken Italië doen we met de auto dit jaar. Wow klinkt als een heerlijk dagje voor je!! Rot weer ook! @ Jamie: Hard aan de taart je bent zo stil
Anouk balen zeg van je handbal. Ik heb vanmiddag nog ff snel wat nieuwe kleren voor Fernando gekocht maatje 68 is net te klein dus nu 74 mja das nog iets te ruim lastig lengte heeft hij nu
Luca zit ook in 74 zelfs al een kleine 80 niet aan te slepen joh! Morgen weer ff wat nieuwe kleren kijken, leuk!
Leuke foto!! Nee niet aan de taart. Mijn dag bestond uit: kids verzorgen,poetsen,boodschappen doen,knutselspullen halen,koken,kids eten geven,bedje lager gezet,box verplaatst, quinn in bad doen etc etc etc etc etc etc etc. Manlief lekker boven op zolder gamen en ik maar sloven. Dani is toch weer naar haar pa (dat wilde ze zelf graag) en Quinn ligt nu net in bed, Ik heb inmiddels weer de meubels afgedaan en de keuken gepoetst en ik ga zo ff de honden eten geven en dan ff verder knutselen als ik er de kans voor krijg. pFFFFFF adem in adem uit
Goedemorgen meiden, @ Jamie: Wow ik ben al moe als ik je berichtje lees indd adem in en uit! @ Hier: Nou ik weet niet hoe ik het moet zeggen dus ik zeg het maar gewoon maar ik ben 7 dagen overtijd... Ik snap er echt geen reet van! Ik heb al maanden een regelmatige cyclus, ff voor de duidelijkheid mijn man is gesteriliseerd zoals jullie weten waarom word ik dan niet ongesteld??? Mijn man en ik zaten gisteren te babbelen en toen zei hij als je toch maar niet zwanger bent. Nou da geloof ik niet! Dan is hij wel heel zeldzaam na een operatie hè! Maar goed wat nu?
Ik lees net dat een sterilisatie heel soms mislukt omdat het lichaam zelf weer bal bal iets aanmaakt... oké ik maak mezelf gek.. Ik haal een test straks einde gezeik en gewoon wachten op de periode ppffff
Oh vivian! Dat zou wel een wonderbaby zijn dan! ik ga dr dadelijk ook weer een test tegenaan gooien als denk ik inmiddels niet zo heel erg meer dat ik zwanger ben al heb ik nog wel symptomen. Manlief word met de dag zekerder dat ik zwanger ben. We zullen zien wie gelijk krijgt. *negatief
@vivian:je man is toch getest een aantal maanden na de sterilisatie? Als er toen geen levende zaadcellen meer zijn gevonden dan is het theoretisch onmogelijk dat je zwanger bent. Ik denk dat je menstruatie uitblijft omdat je de BV aan het afbouwen bent en je hormoonbalans momenteel anders is. Ik zou even een testje doen maar de kans is zeer nihil.Je weet natuurlijk nooit maar ik heb het nog nooit gehoord. Succes!!
@ Ingrid: Ja we hebben het laten testen en toen was alles dood zeg maar... Nee ik geloof het zelf eigenlijk ook niet ! @ Natascha: Ja ik weet het... @ Jamie: Wonderbaby ja! Maar even wij hebben niet voor niks voor sterilisatie gekozen natuurlijk. Dus daar zal dan wel over gesproken moeten worden. Maar goed allemaal toekomst muziek! Ik ga straks een test halen en het zal wel meevallen! Hoop ik
En Vivian??? Al getest? Natascha, hoe is het met je man? Morgen kom ik uitgebreid schrijven hoor. Vanmorgen zijn de taarten opgehaald. Ze waren er heel erg blij mee! Nu snel even luiertas inpakken om naar een verjaardag te gaan. Dan wachten tot manlief uit zijn werk is en de hond uitlaten en gaan met die banaan. I. slaapt nu dus ik ga even rondrennen .
Ja getest negatief thank god! Zal wel ff helemaal uit balans zijn of zo. @ Arual: Fijn! Leuk dat ze blij zijn met de taarten!
@vivian:gelukkig een negatieve test,Kan me voorstellen dat je opgelucht bent.Je cyclus is gewoon van slag omdat je aan het afbouwen bent met de BV.Hier is mijn cyclus ook een chaos sinds ik met de BV ben gestopt. Mijn man is ook gesteriliseerd en moet binnenkort zijn potje inleveren haha,Zal ook blij zijn wanneer we dat traject kunnen afsluiten. @natascha:hoe is het met je man? @arual:klinkt goed die taarten,heerlijk!! @hier:lekker dagje.Eindelijk droog en een aangename temperatuur.Anouk is vanmiddag met het buurmeisje wezen zwemmen en net terug.John is met Thijs naar een familie tafeltennis tournee geweest met ons neefje van 14 jaar die daarop zit.Zijn eigen vader zou meegaan maar zijn schoonmoeder heeft afgelopen woensdag een beroerte gekregen dus die zijn op ziekenhuis bezoek en kon dus niet meedoen.John heeft vroeger ook op tafeltennis gezeten en kon het nog verrassend goed.Ik ben samen met Eva een uurtje wezen kijken.Ze moeten nog 2 partijtjes.Wel een leuke wending op de zaterdag en mijn neefje ook helemaal enthousiast dat die samen met zijn oom mag spelen. Eva zat vanmorgen echt helemaal onder de snot toen ze uit haar bedje kwam.Echt zo sneu als ze zo vol zit.Ik heb er een flinke laag bepanthen babyzalf opgesmeerd en een uurtje later kon ik het er eindelijk afpoetsen.Dit blijft toch wel een nadeel met de creche met al die snottebellen. Ga even uit de wagen halen voor een klein flesje voor het avondeten anders is ze te hongerig met het eten en wordt ze boos. Tot later. Gr Ingrid.
Vriendlief nog veel pijn dus hij heeft veel in bed gelegen, Met mij ook ff ruk vlgs mij krijg ik een borstontsteking
@natascha: Beterschap voor je man!! Pas goed op jezelf met een eventuele borstontsteking.Veel aanleggen en goed en veel water drinken.Bij rode plekken de dokter bellen. Gr Ingrid.
Ego berichtje.. Wat een egoistische rot vent is die vader van onze meid ook!!! ECHT!!! Ik ga het hier niet weer helemaal typen (heb t in mijn andere topic wel getypt) maar hij zegt in feite tegen dochter dat als zij nog een keer niet wil komen,hij haar niet meer ophaalt. En dat heel het school maatschappelijk werk idee allemaal mijn schuld is en dat dochter niet meer naar hem wilde gaan. En dat hij mij dr vlot weer mee voor de rechter wil slepen. Ben zo boos en verdrietig voor haar!!! Ze word gewoon gechanteert!! Oh ja en dat hij haar niet sloeg. Maar terugsloeg. Dat is in zijn ogen iets heel anders!