@hier:Eva krijgt tandjes!!. Het viel me gisteren met drinken al op dat het anders voelde aan de borst.Een beetje stroever op de één of andere manier.Je voelt een duidelijke richeltje en je ziet het wit doorschemeren.Verklaart direct een hele boel.Het meer huilen,'s nachts weer wakker worden,het overvloedige speeksel,knalrode wangen,het verkouden zijn en aan de oren trekken. Ik ga nu nog even langs de Kruidvat voor Dentinox.Het is koopavond. Weer een mijlpaal bereikt pff.
Grappig he, hier voelde het ook anders aan met voeden. Af en toe beet ze ook. Ze grijpt hier ook steeds naar haar oren. Ze doet hier bijna niks anders dan slapen. Vanmiddag ruim 3 uur geslapen, tegen half 5 pas uit bed en om half 6 was ze alweer moe. Uiteindelijk nog wat kunnen rekken en om 18.20u lag ze er in. Ze moest alleen steeds hoesten en dat doet haar zeer dus huilen. Paar keer heen en weer gelopen en toen maar even op haar kamertje gaan zitten en haar lekker op schoot genomen, sliep ze lekker tegen me aan. Heerlijk! Alleen zit het daar niet zo lekker anders mocht ze dat de hele avond wel doen.
@vivian, ja baal er best wel van. Wil ook niet te lang wachten anders moet ze straks na haar 1e nog een aantal prikken hebben en hoe ouder ze wordt, hoe bewuster ze er ook van wordt natuurlijk. Maar ze moet wel goed fit zijn dus we wachten gewoon maar rustig af wanneer het wel lukt. Ze is iets jengelig maar meer omdat ze de hele dag zo'n beetje wil slapen. In bed hoest ze steeds en dan moet ze ook huilen, dat is wel sneu. Als ze diep in slaap is hoor ik haar niet meer. Zal hier nog even kolven en duik dan ook lekker mn bed in, ben alweer flink aan't gapen. Zelf ook verkouden. Oudste heeft vanmiddag ook even geslapen, gelukkig! Die was daarna even huiliger maar einde van de middag weer goed te spreken gelukkig.
@Ingrid Wat gaat t hard ineens he??? Rollen,babbelen,vastpakken,tandjes.. Nondepie! @hier Zoonlief lag er om kwart voor 8 in..ik blij! Gaat manlief gamen met skype aan om te communiceren met zn buddys..wat denk je? Quinn wakker van de skype toon Was net bezig met puin ruimen op dochterliefs kamer heeeeeeeel stilletjes (ze is bij paps)...kon ik alweer stoppen omdat Quinn wakker was
Haha leuk! Hoop dat je zoontje morgen uitslaapt voor je. Mocht hij weer om 05:30 uur wakker zijn.. dan moet je maar denken dat je niet de enige bent. Mag morgen ook weer werken dus wederom zo vroeg op staan .
Gefeliciteerd met jullie eerste half jaar . Wij kunnen elkaar een handje geven wat betreft de nachten. Alles in sneltreinvaart doorgelezen. Wat doet die van jou snachts? Zou het aan de datum liggen ?
Nee Maar weer 5 min huilen,troosten,5min huilen,troosten. Papa zit zorgeloos boven te gamen. Ik ben net geweest bij t kleine manneke en gezegd: mama houd heel veel van je en mama is vlakbij en jij moet lekker gaan slapen kleine man. Maar of dat echt wat met hem doet.... Tis nu gewoon weer ff volhouden: (
Vind ze ook niet zo fijn. Wordt moe waardoor ik ook ga piepen en vind dat gepiep van mezelf vervelend, hoezo circeltje haha . Afgelopen nacht geen papfles gegeven, Ukje rustiger maar wel elke 2 uur drinken bij me maar hij sliep tussendoor wel. Hij kreeg rijstebloem door die fles. Ik krijg nu het idee dat hij er te vaste ontlasting van krijgt want vandaag was de ontlasting veel dunner en hij minder onrustig. Misschien eens een papfles van granen geven ?
@Hummeltje, ik geef fijne granen. Maar hier ook vastere ontlasting sinds de bijvoeding. Ze wil momenteel ook weinig borst en poept soms keuteltjes waar ze dan last van heeft. Ik doe nu meestal een scheutje olijfolie door de fles heen. t Lost niet echt op dus heel veel zal ze er niet van binnen krijgen, ze laat ook meestal wat staan in de fles. Maar het helpt wel. Door de groente doe ik ook olijfolie. @Momo, pff balen zeg! Ik word dan zo pissig op mn man, soms ook wel eens boos op de oudste als die de jongste wakker maakt. Kan daar zo slecht tegen als het je veel tijd en energie kost om ze in slaap te krijgen en één stomme actie van ze en ze zijn weer wakker. Hier slaapt ze of vrijwel gelijk, soms een keer de speen. En heel soms dat ze blijft jengelen en dat het op een gegeven moment huilen wordt, dan neem ik haar even bij me op schoot en slaapt ze zo. Leg ik haar dan weer over, speentje en slaapt ze daar verder.
@hummeltje leuk! Ja nu net maar durf niet zeker te zeggen dat hij blijft slapen. @red Nou inderdaad. We gaan morgen een nieuwe droger bestellen dus hou daar mijn hoofd maar bij en hoe blij ik daarmee ben!! Zit al zo in de knoop met t huishouden en alles schoon krijgen en n ritme krijgen weer en dan is dit net de druppel... Maar adem in adem uit...ik Ben zennnnnnnn
Ik ga morgen even lekker shoppen! Ben volgende week jarig en heb bedacht dat ik nieuwe kleren wil. Lekker samen met mn vriendin, wel weer s aan toe. Wat betreft ritme, probeer t wat los te laten. Het lijkt erop dat R. hier nu wat meer een ritme begint te krijgen *even afkloppen* maar daarvoor kon het alle kanten op en was ik de hele dag druk bezig met eten geven, naar bed brengen, oudste aandacht geven, tussendoor nog een keer rennen naar boven, snel iets in huis doen, weer uit bed, etc. Ik probeer dagelijks de was bij te houden, elke dag 1 was draaien en ophangen en de droge was dan vouwen. 1x per week boven schoonmaken. Als ik de kids beide thuis heb doe ik het in 2x en laat ze dan even boven spelen of stofzuig snel even als de oudste tv kijkt en de jongste in de box ligt. En s avonds zorg ik dat het beneden netjes is. Begin ik meestal einde van de middag mee, probeer in elk geval dagelijks even een doekje er door te halen, stofzuigen en doekje over de wc. Dweilen ook als het lukt en anders slaan we dat gewoon een dag over. Door alles dagelijks wat bij te houden kost het wat minder tijd en als het dan een keer niet lukt, is het ook geen ramp. Strijken doe ik niet aan, geen tijd voor haha. Extra dingen schoonmaken is wel lastig, daar kom ik bijna niet aan toe. Heel soms helpt mn moeder even een keer mee of als ik lang vrij ben, breng ik de kids een dagje naar de oppas. En anders op zaterdag manlief ok aan het werk zetten Het 1e jaar blijft pittig!
Hihi strijken mag je genoeg op je werkdagen . Hier geen schoonmaakritme krijg dat niet voor elkaar met onregelmatige diensten .
Nou..net in ieder geval dochterlief haar bed versierd met een lieve brief,van papier geknipte hartjes en nep rozen blaadjes. Ga morgen wel weer verder met daar puinruimen... Wat ritme betreft probeer ik t juist op orde te krijgen omdat ik zelf echt een hoopje ellende ben als t hier n zooitje is. Als alles schoon is ben ik vrolijk,energiek etc. Maar t komt wel goed..eerst de droger uitzoeken en dan krijg ik in ieder geval weer bij gewassen..dat zal in alles heel erg scheldn! Zo..nu naar bed Ga kapot van de koppijn
Nou vandaag ben ik er vroeg bij...nachtmerrie gehad. Momenteel kijken we "the walking dead" en das n serie over zombies.. Gisteravond gekeken en waar droom ik over??? Zombies Nu klaarwakker...rotnachtmerrie Als Quinn nu wakker word,sta ik op..anders probeer ik nog te slapen
Hey Meiden, Sorry ik reageer later even op iedereen. Tandjes zijn hier een feit! Gisteren 39,5 graden koorts, luieruitslag wel beheersbaar trouwens met sudocreme. Gelukkig verlicht de Dentinox en pcm een hoop. Maar tjee hij heeft er echt veel last fijn. Kei zielig! We wilden even naar het kindercarnaval maar dat gaat hem niet worden, we blijven met Luca lekker thuis. De meiden gaan vanavond van 19:00 uur tot 24:00 uur!!!! Hier naar de Scratch is een uitgaansgelegenheid maar daar komt Floortje optreden speciaal voor de kids dus ze gaan daar heen. Ze hebben er al helemaal zin in! Sorry voor het ego berichtje even ik reageer zo ff op iedereen.
Ik kom er meestal goed vanaf haha, gelukkig wat adressen gehad waar weinig tot niets werd gestreken. Ik ben meer van het poetsen dan strijken, duurt me altijd te lang en zie dan genoeg andere dingen die gedaan kunnen worden. Grappig dat Eva, Luca en R. nu tegelijk tandjes krijgen. R. was vandaag ook niet fit, ze was thuis bij papa en veel huilen. Ze was ook gewoon moe maar werd steeds weer wakker omdat ze moest hoesten. Hier ook maar even pcm gegeven en VSM tegen 't hoesten, ze is vanavond wel wat rustiger gaan slapen. Hier lekker geshopt! Goed geslaagd en voor leuke prijsjes. Van m'n vriendin nieuwe laarzen gekregen alvast voor m'n verjaardag, waren afgeprijsd voor 15 euro, altijd leuk! @Momo, ik kan er ook niet tegen als het een bende is in huis dus probeer het ook zo goed mogelijk bij te houden. Moet hier ook een nieuwe droger hebben, die ik nu heb doet er 3 uur over en de hele was zit onder de pluisjes dus hang het nu steeds maar op. Maar dan moet ik wel dagelijks wassen en moet 't meeste wel de volgende dag droog zijn. Heb je nog wat kunnen slapen? Ik moet hier ook niet zulke films s avonds kijken. Dingen als opsporing gezocht enzo kijk ik bewust ook niet s avonds.
@Vivian Gerrum!! Quinn heeft gelukkig geen koorts en zo.. 2e ondertandje is onderweg. @red Neuh was op om 6:30.. Gister schoonouders op visite gehad. Ben toen ze weg waren weer in bed gaan liggen met rug en buikpijn. Gisterochtend en middag heel misselijk en duizelig. Weet echt niet wat ik ermee moet... Morgen ff ha bellen denk ik. Voel me verder niet ziek en geen koorts of verhoging