Haha ik geef nog geen borstvoeding maar mijn vriend vertelde dat zijn ex hem een keer in het oog gespoten heeft met de borstvoeding ghehe. Ik denk dat ie dus zelf wel oppast met wat hij doet..
hij heeft er lang van af moete blijven ik lekte als een vergiet had ook hyperlacatie dus niet echt fijn nu kan het weer veilig haha
Woehahahahahaha..nee joh, gekkie! Iemand zei dat haar borsten alleen van haar kind waren in die tijd, maar ik bedoelde hiermee te zeggen dat hij ermee mocht spelen etc. Lijkt me best pervers om een volwassen man borstvoeding te geven, eigenlijk
Trouwens ze waren tijdens de bv mooi van formaat.. kon hij dat ook nog s meemaken.. Normaal cupje A.. Dus ja..
Nee toen waren ze echt voor mijn dochter! En heb na die 11 maanden echt weer moeten wennen! Vind mezelf daarin echt veranderd hoor. Ach ja ze drinken geen 16 jaar lang he.
Nooit last van lekkende borsten tijdens sex.. en manlief heeft ook nooit wat in zijn mond gekregen..2 keer 13 maanden gevoed.
Mijn man mag er af en toe wel zachtjes aan zitten, aan m'n borsten dan, niet specifiek aan m'n tepels. Dochter clusterde nogal flink in de avond, dus daarna waren m'n borsten behoorlijk leeg en lekte ik niet. Sinds ze daarmee gestopt is, is het lekken weer volop (heb ook hyperlactatie). Dus dan heb ik liever niet dat hij er aan zit. Een spontane TSR gebeurd hier nl ook wel eens, haha.
Hier waren ze tot een maand of 6 voeden ook verboden gebied voor mn man! Tegenwoordig heb ik bijna geen stuwing meer dus mag hij er af en toe aankomen.
Hier hetzelfde! Enkel de eerste paar maanden mocht hij er niet aankomen omdat ze dan lekten en ik me daar niet goed bij voelde maar ondertussen zijn ze al langere tijd weer voor 'dubbel gebruik'.
oh ben ik toch ook niet de enige zeg. ik kan ze echt niet delen hoor, ze zijn nu van mijn kleine ventje. heb trouwens ook totaal geen behoefte en zin in sex, soms tot ergernis van mijn man. maar ik kan het echt niet hebben.
Hier geen lekkende borsten, maar wel een onwijs laag libido (gehad) tijdens bv. Nu is t wel beter maar nog steeds niet zoals eerst (geef nu 14 mnd bv!) Hoor dat trouwens van veel meer vrouwen. Ik heb het uitgelegd aan mijn vriend en gelukkig begrijpt hij het. Ik heb zo'n zelfde topic een poosje geleden ook geopend, maar dan: BV en geen zin in sex
Ik kan mijn borsten nu echt niet als lustobject zien, dus hier is het voor mijn man nu verboden terrein. Terwijl hij ze zelf prachtig vindt nu, dus vindt hij wel moeilijk.
Ook mijn borsten zijn Off Limit voor mijn vriend, ze zijn nu alleen voor mijn dochter. Het voelt gewoon niet goed, voor mijn vriend trouwens ook niet. Aangezien ik niet lek draag(de) ik geen bh tijdens de sex, totdat de melk er ineens tijdens de daad in straaltjes uitkwam. Flinke lachbui tot gevolg en ik moet nu verplicht een bh aan!
Mijn borsten zijn van mij en hij mocht ze dus best ook aanraken. Ik had alleen geen libido. Dat kwam weer toen mijn cyclus op gang kwam na bijna een jaar. Omdat ik tijdens de zwangerschap ook geen zin had wilde ik die paar keer dat ik wel zin had met mijn hele lijf mee doen. Ik had toen bijna nooit last van lekken.
Ik heb tot een maand of 8/9 gelekt en vond het toen niet prettig, daarna weer wel. Mijn borsten zijn niet van mijn zoontje, noch van mijn man, ze zijn van mij.