Na het badje is een goed moment om haar niet aan te kleden maar lekker op je borst/buik te leggen met een babydekentje erover en dan jijzelf ook onder je deken in je bed of op de bank. Geef haar evt een flesje terwijl ze tegen je borst aanligt. En daarna lekker een beetje doezelen terwijl zij slaapt Maar het kan op elk moment, ze wordt even fris bij het uitkleden maar is snel weer warm op jouw warme huid hoor!
@Kersje en Dirksmama: haar spruw is bijna weg en dacht vanochtend, nadat ze om 7 uur de eerste fles had gehad, ik kleed haar uit en ga lekker op bed liggen. Ze was duidelijk aan het zoeken. Ik heb haar in de buurt van de tepel gelegd en ze hapte. Dit was voor het sabbelen. Ze viel in slaap, maar een uur later had ze honger. Ik heb toen het zelfde gedaan en ze heeft voor het eerst uit de borst gedronken! Nu hopen dat ze naar de borst blijft happen bij de volgende voeding. Ook met kleding aan. Dank voor alle jullie goede advies! Ik ben er mee geholpen en erg trots op mijn meisje <3
@ Kersje: mijn voeding is de laatste dagen teruggelopen. Ik hoop als ze vaker aan de borst wil, dat het weer toeneemt. Kolf je je andere borst of drinkt je kindje beide borsten leeg? Ik heb 's nachts niet gekolfd dus hoop niet dat ik dan KV moet geven (dus voldoende Bv heb).
Wat goed zeg!!! Geweldig dat het gelukt is om haar aan de borst te laten drinken... Als je dit blijft doen dan komt het met je productie ook zeker wel goed hoor! Gewoon steeds als ze begint te zoeken aanleggen, zo krik je je productie op... Desnoods dit weekend daar lekker voor uittrekken, samen met haar in bed. Zou haar eerst 1 kant leeg laten drinken en evt dan nog aan de andere kant tot ze genoeg heeft. Vervolgens ook weer aan die kant beginnen bij de volgende voeding.... Als ze 1 kant drinkt misschien nu wel nog even kolven aan de andere kant, in het kader van je productie! Succes!
Helaas lukte het 's middags niet. Ze had honger en waren beide aangekleed. Hopen dat ze het morgen wel weer leuk vindt (bloot op bed). Dankjewel voor de tip (kristelstrijbos).