Zuigkracht neemt af

Discussion in 'Borstvoeding' started by sweetbabygirl, Nov 24, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sweetbabygirl

    sweetbabygirl Actief lid

    Dec 12, 2013
    262
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames,

    De zuigkracht van mijn kolf lijkt af te nemen. Ik heb hem al meerdere keren uit elkaar gehaald en extra gereinigd maar het mag niet baten. Soms als ik de onderdelen er even opnieuw opdoe doet hij het weer beter maar de keer erop is het weer mis. Ik heb een enkelzijdige kolf van avent. Baal ontzettend want moet over anderhalve week weer werken en om nu weer een nieuwe aan te schaffen zie ik niet zo zitten. Iemand tips wat het zou kunnen zijn?
     
  2. Micera

    Micera Fanatiek lid

    Jun 23, 2013
    3,296
    547
    113
    Is alles goed ontvet? In de vaatwasser willen de onderdelen hier nog wel eens minder schoon uitkomen dan met de hand.

    En anders: zijn je onderdelen al wat ouder? Vooral het zachte membraan kan verouderen (kan versterkt worden door heet water bij een vaatwasser of steriliseren). Dan is de oplossing nieuwe membranen kopen.
     
  3. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    ik weet niet hoelang je hem al hebt maar anders heb je gewoon garantie neem ik aan...
     
  4. sweetbabygirl

    sweetbabygirl Actief lid

    Dec 12, 2013
    262
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hij is al wat ouder ja! Heb 'm bij m'n dochter ook gebruikt, 3.5 jaar geleden. Ik doe hem nooit in de vaatwasser was hem altijd met de hand af en kook de onderdelen zo nu en dan uit
     
  5. fee90

    fee90 Fanatiek lid

    May 21, 2015
    1,679
    39
    48
    Is waarschijnlijk dat je dat witte onderdeel moet vervangen, waar de melk doorheen druppelt om zo maar te zeggen. als die niet meer goed aansluit krijg je geen goed vacuüm meer.
     
  6. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Inderdaad, kijk eens naar dat witte membraan.
     
  7. sweetbabygirl

    sweetbabygirl Actief lid

    Dec 12, 2013
    262
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oké bedankt voor de tips! Zullen ze zoiets nog wel hebben van een verouderde kolf? Ze hebben inmiddels een andere bij avent.
     
  8. fee90

    fee90 Fanatiek lid

    May 21, 2015
    1,679
    39
    48
    Jazeker gewoon op de website van Philips. Als je model intikt krijg je alle producten die erbij horen.
     
  9. Roty

    Roty Actief lid

    Apr 22, 2015
    449
    74
    28
    En anders even na laten kijken bij een lactatiekundige. Die kan hem vaak tegen een vergoeding even nakijken.
     

Share This Page