Bouwbedrijven buren blokkeren straat

Discussie in 'De lounge' gestart door Bubblez, 25 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Dat vind ik dus ook.

    Tuurlijk, er mag best eens even iets op ons erf liggen hoor, geen punt. Als ze even iets kwijt moeten voor een dag, no problem. Maar niet 6 weken lang. Gewoon no way. Zou ook niet in mij opkomen om bij de buren te doen.
     
  2. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Nou he...

    Ik denk dat veel mensen dood zouden gaan in mijn wijk....
    Ik woon overigens in een normale wijk hoor, niet supernetjes, ook geen tokkie. (Alhoewel ik wel soms in de voortuin zit, omdat de kinderen op t plein spelen :p)

    Maar even serieus... de dag dat het hier stil is ga ik mij zorgen maken of niet spontaan iedereen dood is neergevallen....:eek:
     
  3. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Nav dit topic vraag ik mij eigenlijk af.... mogen mensen jullie (jullie is in dit geval alle mensen met een oprit/carport/erf whatever) oprit ed wel gebruiken om te keren?

    Of is dat not Done? :D
     
  4. Mooiezomer

    Mooiezomer Fanatiek lid

    22 apr 2017
    2.099
    941
    113
    Vrouw
    Ja hoor, waarom niet? Ze zijn met een paar seconden weer weg. Ik doe het zelf ook bij anderen. Nooit over nagedacht dat het niet zou mogen. Sommige straatjes zijn ook te smal om te keren, dus dan zou ik in de achteruit moeten. :(
     
    Biny vindt dit leuk.
  5. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.320
    17.220
    113
    Ja hoor.
    En pas ook laten parkeren. In het dorpshuis naast ons was condoleren, was echt megadruk. Dus mijn ouders parkeerde al bij mij, kwamen even binnen en toen gezegt dat ze er nog wel iemand naast mochten sturen dus kwam er op aanwijzen van pa nog een vreemde bij staan.

    Oh en zelf parkeer ik ook gerust bij de buren zonder vragen als dat even beter uitkomt (maar dan zijn ze vaak werken;) )
     
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Oh ja hoor, van mij wel.

    En.volgens mij mag dat wettelijk ook wel.
     
    Biny vindt dit leuk.
  7. Aries

    Aries Niet meer actief

    Ik doe het wel eens bij grote erven aan smalle landelijke weggetjes ofzo als ik moet keren. Niet in een woonwijk met kleine opritjes waar je een paar meter verderop ook makkelijk kan keren.
     
  8. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Oohhh stoute jij! :p
     
  9. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Brr vreselijk vind ik dat, helaas ontkom ik er voor mijn werk regelmatig niet aan o_O
     
  10. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.320
    17.220
    113
    Ik ben een horrobuurvrouw denk ik. Ik laat ook mn kinderen gillen buiten :roflmao:
     
    Biny en Bubblez vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina