Bovenbeentje achter in groei

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door mama2013, 3 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Esvre

    Esvre Actief lid

    28 dec 2011
    252
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ook bij mij waren de bovenbeentjes wat kort, maar binnen de curve. Ook ik ben gaan googlen en daar werd ik helemaal niet vrolijk van.. ( nooit doen dus.. ;) ) maar bij een echo nog geen week later waren de beentjes precies op termijn.. Ook een meetfoutje dus.
     
  2. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    28 nov 2010
    3.509
    295
    83

    Grappig wat je zegt over de hand. Wist niet wat je bedoelde dus heb gegoogeld. Mijn dochter heeft geen down, maar in 1 hand een doorlopende huidplooi zoals op de plaatjes staat.
     
  3. Buikje0

    Buikje0 Fanatiek lid

    24 nov 2011
    1.095
    1
    0
    NULL
    NULL
    Bij mijn ventje liepen de boven beentjes ook een week achter op groei. Heb toen ook veel op google gekeken, en me rot geschrokken. Ik wou dat ik dat niet gedaan had, want meneer is hartstikke gezond. En zijn beentjes zijn alles behalve te kort, dus is gewoon een meetfout geweest;). Ik hoop dat je het een klein beetje los kan laten, al is dat wel heel moeilijk natuurlijk..
     
  4. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Bij ons ook weekje achter, inmiddels ligt alles prima op schema.
    Ze groeien ook niet evenredig, de ene week groeien de beentjes, dan hoofdje enz. Als de echoscopiste het niet vertrouwd dan had ze dat meteen gezegd na de echo. Geen zorgen.
     

Deel Deze Pagina