De laatste tijd heb ik vaker dat als ik op mijn iPad een filmpje via www.youtube.com of via de app van Youtube dat ik geen filmpjes af kan spelen. Ook nu weer. Via de site zelf kan ik gewoon een zoekopracht doen en zie ik het eerste plaatje van het desbetreffende filmpje , maar hij speelt niet af. Via de app staat er in beeld dat er een fout is opgetreden en dan een treurige smiley. Er zijn geen updates die ik moet doen, verbinding is prima verder. Na een tijdje kan ik er dan weer op. Ik heb geprobeerd de app er weer opnieuw op te zetten, maar ook dat helpt niet. O ja via mijn telefoon (geen Apple product) kan ik dan wel gewoon Youtube op. Iemand die dit herkend en me kan helpen?
Wat gek! Op de iphone,ipad en sony tablet doet youtube het prima. Geen storingen verder. Dus ligt denk ik niet aan de besturingssystemen, aangezien wij zowe mac als android hebben
Ik heb eerst de geschiedenis helemaal weggehaald. Had al op internet gezocht en kwam meer mensen tegen met het probleem. Maar dan kwamen mensen met tips om een programma te downloaden. Ben ik te huiverig voor dus niet gedaan. Heb hem opnieuw opgestart en hij doet het weer. Hopelijk heeft dat het verholpen.
Ik had gisteren hetzelfde probleem op de laptop. Zag alleen een zwart schermpje steeds. Was eveneens opgelost na heropstarten.