Geen idee lijkt me altijd dat die wel goed zijn maar soms is duur niet goed he Maar ga vooral proefliggen in meerdere winkels...wij zijn toen echt naar 8 winkels geweest en hebben toch voor ikea gekozen en niet omdat die het goedkoopst was maar gewoon heerlijk lag
auping schijnt ook niet goeed te zijn...zou je niet denken toch? Ja en dat proefliggen.....is zo moeilijk want binnen 10minuten is het anders dan de hele nacht he
Het is maar net wat je wilt, heb het bed nu 3 jaar van te voren had ik een ander bed en werd altijd wakker met pijn in de rug en bij deze heb ik het nooit meer gehad ( was niet chronisch ofzo )
Geen idee haha heb nog nooit een merkje kunnen ontdekken, ook niet naar gezocht. Onze boxen zitten wel aan elkaar en ons matras is 1geheel misschien dat dat ook het verschil maakt met verschuiven.
bij ons verschuift hij echt niet....en hopelijk straks bij het nieuwe bed ook niet. Maar mocht dat toch zijn, dan doen we zo een stalen hekje erachter dat je ook wel eens ziet. Trouwens het neiuwe bed is electrisch, dus misschien zit dat er wel al bij....vergeten te vragen hahaha
Bij elektrisch bed zit normaal gesproken altijd al zo'n steun aan de achterkant. Als je dit niet heb schuift je matras een heel eind naar achteren als je het hoofdeind omhoog doet. Ze waren bij ons de steun vergeten te leveren dus de eerste paar weken moest ik elke keer weer de matras terug schuiven als ik in bed had gezeten. Nu helemaal geen last meer van schuiven.
Ja, dat is het. Wij hebben ons bed (karlsson) een paar maanden geleden bij Beter Bed gekocht: Odense verstelbaar . Met 2 elektrisch verstelbare bodems en 180 bij 200 (wij zijn allebei niet zo lang). Ik vind het een heerlijk bed en de service van Beter Bed is super. Wij waren ca 4000 euro kwijt (met 2 bijbehorende nachtkastjes, luxere pootjes en een andere topper dan de standaard topper die bij dit bed hoorde). Het is mij echt meer dan waard geweest.
wij hebben op onze boxspring matrassen van pullman. Die waren duur, maar het slaapt fantastisch. Ook gekeken naar het gewicht, manlief is iets zwaarder en groter dan ik, dus die heeft een matras vanaf 90 kilo. Een voetbord mis ik eigenlijk wel, maar wij hebben er geen omdat manlief 2.00 lang is, en dan klem zou liggen tussen hoofd en voetbord overigens mis ik het niet voor het veschuiven maar voor het vastmaken en houden van het dekbed
Ja hier ook. En je maakt in principe alleen de topper op dus laken/deken vouw je gewoon om de topper bij het voeteneind. Ben van mening dat matrassen alleen verschuiven als je een wat goedkoper bed koopt... Wij hadden hiervoor een bed van 1000 euro en die verschoof ook sneller. Nu bijna 4x zo duur, loodzware matrassen en frame (staal) en alles staat echt als een rots zo vast.
Wij hebben geen voetbord omdat het niet past in de kamer. Alleen ons dekmatrasje verschuift af en toe. Ik vind het wel mooier met voetbord of in ieder geval zo'n laag achterstuk. Al zouden wij dan een bed nodig hebben van 220 lang omdat mijn vriend altijd met zijn tenen over het randje ligt als hij op zijn buik ligt
Geslaagd voor een bed!!! En nu maar wachten aahhhh.. Maar we hadden een paar uitgetest en toch gekozen voor de iets duurdere hoor. Goede matrassen en zonder voetbord. die kunnen we altijd nog bestellen als het moet. Bedankt voor de tips meiden....!
Wij hebben geen voetbord, en idd goede matrassen. Wij hebben 2 jaar geleden voor Auping gekozen en nog geen moment spijt van gehad! Ik slaap als een prinsesje Kost een hoop maar echt heb nog nooit zo lekker geslapen! Wij hebben 2 aparte matrassen omdat ik helaas gezegend ben met iets meer vlees (of vet), maar hebben er dan wel een 2 pers top(per) matras op.
En heb jij dan zo'n toppermatras? Ik hen namelijk vandaag een bed gekocht waarbij alle matrassen al gestofeerd zijn...dus heb alleen zo'n toppermatras nodig...