Kleinem wat goed zeg! Hele opluchting hè? Mooie uitgerekende datum ook btw. Eeka is lekker naar centerparcs geweest. En heeft nog een week vrij,lekker ! Janneke,ja de tijd vliegt voorbij hè ? Wel fijn dat je al lekker weg bent geweest. Wij zijn in mei naar Oostenrijk geweest en gaan over een paar weken een weekendje naar de Veluwe toe. Volgend jaar willen we wel lekker weg gaan weer. Vd week te horen gekregen dat ik niet terug hoef te komen na m'n verlof,erg jammer,vooral ook de manier waarop t gegaan is... Zal er niet over uitwijdden hier maar netjes van m'n baas is t niet.. Maar goed, zon baas ben ik liever kwijt als rijk. Nu alleen dus weer op zoek naar werk.
Oh Lottel wat vervelend. Je weet dat je niet zomaar ontslagen mag worden he. Ik weet natuurlijk niet hoe het is gegaan, maar let er op dat je ook rechten hebt! Nu maar hopen dat je snel een andere leuke baan vindt!
Lottel, wat een vervelend nieuws! Inderdaad even goed kijken naar je rechten. Janneke: leuk, op een basisschool.
Thanx meiden, ja heb er al na vraag naar gedaan,maar het mag blijkbaar allemaal gewoon.. :S Dus nu flink aan het rond neuzen en kijken wat ik precies wil.maar das nog best moeilijk haha. Duimen jullie mee voor mooi weer vanmiddag? Ik krijg kijkers voor een paard die we te koop hebben staan,maar ze voorspellen veel regen vanmiddag (Heb geen binnenlocatie, dus alles moet buiten )
Jaa gelukkig droog gehouden,t begon te druppen toen ze klaar waren. Als t goed is,is hij verkocht,blijft.nog even afhankelijk van wat zaken maar t ziet er goed uit. Wat een weer vandaag he? Toch vind ik t wel lekker,t koelt lekker af in huis nu. Dl heeft vanmorgen dr prikjes gehad,wat is dat zielig zeg! Maar ze hield zich kranig zeiden ze op t cb. Dus dat is een mooi compliment.
Wat fijn dat de deal zo goed als rond is. Het is inderdaad een stuk aangenamer in huis nu. Wij kunnen ons gelukkig goed vermaken in huis, dus een paar dagen slechter weer vinden wij niet heel erg. Maandag zijn we naar de gaiazoo in Kerkrade geweest. Een hele mooie dierentuin! We hebben heel de dag miezer regen gehad, maar werden daar gelukkig niet echt nat van. En het was er niet druk, dus konden goed kijken! Was een hele leuke dag!!
Hoi meiden! Hoe gaat het met jullie! O bah, Lottel wat vervelend van je baan. Heb je al enig idee wat je wilt gaan doen? Kan me voorstellen dat je hoofd er niet echt naar staat zo tijdens je verlof. Ik ben een heerlijk lang weekend met vl naar ybelgie geweest en we hebben ontzettend genoten. We zijn pas maandagavond laat terug gekomen. Dinsdag heb ik me laten prikken voor het Nipt (eigen verzoek). Duimen jullie voor een goede uitslag?? Aanstaande dinsdag heb ik nog een echo en als die echo en de nipt goed is dan ga ik langzaamaan maar eens echt genieten... We hebben vandaag besloten dat we een Cybex kinderwagen willen (Prium). Nog niet erg bekend (wel van de autostoeltjes), maar ook wat loopt ie lekker! We hebben hem natuurlijk nog niet besteld, dat komt ergens in oktober / november wel (zit 10 weken levertijd op). Kent iemand van jullie die wagen?? En weten jullie van anderen of ze tevreden zijn. Dit model is pas sinds april op de NL-markt, dus ik kan nog niet veel reviews vinden. Maar lekker dat het besluit genomen is. Heb zo lang gedut, gelezen, info opgezocht (ook vorige zwangerschap al), dat dit heel lekker is om af te vinken! Vrijdag ga ik bij mijn ouders logeren en dan hebben we zaterdag een surprise-babyshower voor een vriendin van mij. Helemaal leuk, ik denk dat ze heel verbaasd is, want ze denkt dat ze naar de verjaardag van haar moeder gaat... haha Hebben jullie nog leuke plannen?
Heey. Meiden, Nou paard is verkocht,wel even slikken hoor,maar hij gaat naar hele leuke mensen gelukkig. Verder alles goed hier,dl haar vriendinnetje is afgelopen maandag geboren en mocht al even komen kijken in het zkhs,wat een klein popje Wat is die van ons dan al groot zei ik meteen Haha. Janneke,gaia staat hier ook nog op de planning om eens heen te gaan,fijn dat t goed bevallen is daar! Kleinem, ja super vervelend, ja wil graag in de detailhandel blijven dus ben al goed aan het rondkijken. Ik duim mee voor een goede uitslag,wanneer krijg j m? Het merk kinderwagen zegt me niks,ik ken m ook niet. Miss dat andere hier op zp hem kennen ? O leuk een babyshower! Veel plezier !
Kleinem, ken alleen een autostoeltje van Cybex en dat bevalt goed. Ik duim ook mee voor een goede uitslag. Lottel, in welke richting van de detailhandel zoek je iets? En voor hoeveel uur? Heb je diploma's? Welke omgeving zoek je? Ik ga proberen mee te denken met je, zit zelf in de detailhandel, ken verschillende mensen die in de detailhandel werken dus wie weet?
Eeka, ik heb een detailhandel diploma en brood en banket,maar wil niks met horeca. Zoek in regio Eindhoven, dus Veldhoven,Eindhoven,Valkenswaard,Bergeijk,Eersel. Die hoek zeg maar. Zoek iets voor 20-24 uur. Mocht je iets horen dan hoor ik t graag van je, vast bedankt!!
Hoe is t verder met de rest van de dames hier? Hier komen ze zo naar de vriezer kijken,aangezien die storingen blijft geven. Ook nadat we m ontdooit hebben en schoongemaakt. Hopelijk valt t mee Haha.
Wij hebben zaterdag de verjaardag van de oudste gevierd. Die is alweer 4 geworden. Wat gaat het toch snel! Nog een weekje en hij gaat naar school! Zo spannend!
Nog gefeliciteerd Janneke! Spannend, school! Mijn dochter is in mei begonnen op school en vindt het helemaal fantastisch. Volgende week mag ze weer en ze heeft er veel zin in zegt ze. Hoe is het met de diepvries afgelopen, Lottel? Kunnen maken?
Janneke, nog gefeliciteerd! En straks naar school,spannend! Nee de vriezer was niet meer te maken helaas. Dus we hebben gisteren meteen een andere gekocht want hij werd steeds warmer kwa temperatuur. Rib uit ons lijf maar goed,we kunnen niet zonder helaas. Duur weekje want de paarden tandarts komt ook nog vanmiddag. en ze moeten nog naar de hoefsmid. Pffff.
Hoi dames! Vandaag een mooie echo gezien van een heel lief beweeglijk kleintje. Het durven genieten begint stiekem dichterbij te komen. We wachten ng op de uitslag van de Nipt. duimen dat die goed is!! Zou het dan misschien goed komen?? Ik hoop het zo! Als de Nipt goed is, dan gaan wij het zaterdag op onze bbq vertellen aan de vrienden en familie die dan komen. Ook gaan we het geslacht onthullen. Zo spannend en leuk! Nu nog iets leuks bedenken ...hmmmm...als jullie nog ideeën hebben (behalve een taart of ballonnen)... Balen Lottel van je vriezer! O en voor het eerst naar school! Wat een mijlpaal! Leuk hoor en je hebt ook iets meer je handen vrij! Hopelijk vind ie het leuk!
Wanneer hebben jullie de uitslag van de nipt? Spannende tijd! Een creatieve manier om het geslacht te onthullen... Buiten de taart en ballonnen weet ik zo snel niet. Ik zag op tv laatst een stel dat in de ballon allemaal blauwe confetti had zitten en die kapot prikte. Ik had zelf een ketting en daar blauwe balletjes aangehangen. Was erg subtiel en duurde lang oor ze het door hadden. Was wel grappig.
Spannend van de Nipt, maar wel heel fijn dat jullie een goede echo hadden! Tips om te vertellen heb ik niet, hier niets speciaals gedaan. Ik had een operatie gepland staan, maar was zwanger dus operatie is niet doorgegaan. Mijn ouders en schoonmoeder hebben we het toen meteen verteld (was zo'n 5 weken zwanger) en de rest van de familie en vrienden na een paar weken, want ik kon niet langer smoesjes verzinnen over de uitgestelde operatie. Geslacht wisten wij zelf pas bij de geboorte, bijna iedereen dacht dat we een jongetje zouden krijgen (wij zelf ook) maar het is toch echt een meisje. Balen van alle extra kosten, Lottel! Ik zag vandaag trouwens dat ze personeel zochten bij BCC op Ekkersrijt Son (bij Eindhoven), wel iedere zondag werken stond erbij.
Thanx eeka, maar dat is mij te ver weg en kan ik niet komen met ov. En wil niet alle zondagen werken nu met een kleintje en de paarden(wedstrijden op zondag ) Kleinem,wat fijn dat jullie een goede echo hadden. Ik vind een taart juist wel leuk om het geslacht te onthullen Wanneer krijgen jullie de uitslag van de nipt?