@tassie mijn vriend heb al best lang last van zijn knieeen maar hij had zich gestoten tegen punt van de tafel en werd beetje dik maar is gelukkig alleen gekneust anders had ik zo nog op zijn gips mogen tekenen en dan komt het niet goed als ik ga kliederen
tasja.... was het... geeft niets. hee maar ik zag dat je morgen gaat shoppen in Breda? Leuk! en goud behang, klinkt goed!
@Priscilla, leuk zeg een jongen. Geniet lekker van het shoppen. Beterschap met je vriend. Hier alles oke, ga vandaag de kerstboom opruimen. Is inderdaad altijd even wennen, zo'n kale plek ineens. Hopelijk is morgen de sneeuw weer enigzins weg want dan moeten we er weer verplicht doorheen ploeteren.
goedemorgen meiden, Nog ff rust hier in huize blijenberg en dan vanmiddag komt destiny.... heb er wel zin in hoor! Verder weinig nieuws! Fijne zondag nog allemaal!
Hey Pris een jongetje gefeliciteerd @ Jewe hoe is het met jou je schrijft niet zoveel meer... @ all hoe is het met jullie?
Gefeliciteerd Tassie! En Priscilla jij ook gefeliciteerd met het feit dat jullie een jongetje verwachten. Hoe voel jij je Sjan?
@Saskia, en anders kom je hier maar weer even van je afschrijven, hoor! Knuffel! Met mij alles prima, de laatste keer nog geen rood of bruin te bekennen..
Vrijdag de 15e komen ze van Babypark mijn kamertje brengen voor de kleine man. Heb er nu al zin in. De uitzet is nu zo'n beetje compleet en de bankrekening leeg geloof ik maar goed, haha dat hebben we er voor over. Als alles straks een beetje af is dan zal ik wat foto's plaatsen.
spannend jewe... ben benieuwd hoe het er allemaal uit komt te zien... Hier alles ok. ben kapot. vandaag toch weer een enerverende dag geweest met het halen van destiny. zit je toch al snel 3 uur in de auto... Maar ze doet het super en ging super gemakkelijk mee. Fijne avond nog allemaal en slaap lekker!
goedemorgen dames, nou ben vandaag goed begonnen met mijn nieuwe voornemen om door de weeks op tijd op te staan. had de wekker vanmorgen op 7,15 staan en was er om 7.30 uit. wil proberen op deze manier wat meer regelmaat te krijgen.... destiny was ook al wakker dus moest er toch uit. vandaag ff naar het reintegratiebureau en verder hoef ik gelukkig niet veel te doen.... fijne dag nog allemaal!
@marjolinos, ik kan je een hand geven, heb hetzelfde voornemen gedaan. Niet dat manlief en zoonlief daar zo blij mee waren dat ze om half 8 uit hun bed getrommeld werden! enne.... wie of wat is Destiny? grtz.
hoi meiden zo me contract heb ik dus en schort en mappen pff erg veelwas net op tijd thuis manlief is werken was het slot van de auto bevroren ik zei zo ga ma is aan het werk dan.maar de bussen nooit meer he ik moest half uur lopen in de kou me tenen zijn nog bevroren er van in breda lijk het wel -10 straks lekker bij vriendin eten hoef ik niet alleen te eten.en neem lekker me laptop mee
Destiny is mijn petekindje (dochter van de zus van mijn man). ze is 2,5 en logeert regelmatig bij ons (het afgelopen jaar is ze in totaal bijna 2 maanden bij ons geweest). @priscilla, fijn dat je contract getekend is. Hoeveel uren ga je nu werken? Vanmorgen een gesprek gehad met het reintegratiebureau. Hoop heel hard dat ik binnen 3 maanden werk heb... Verder geen nieuwtjes!
20 uur per week maar,maar dat maak niet uit kan ik lekker combineren me vriend werk nu 3 ploegenen ik hoef niet meer te werken van hem dus das wel lekker haha heb ff lekker gedoucht en schoon gemaakt en gedweild en gestofzuigd en was opgevouwen en opgehangen straks nog naar de dirk van den broek en dan naar vriendin lekker daar eten maar ik neem me laptop enzo mee kan ik daar ook laptoppen.vriendlief is pas om 11 uur kwart over elf thuis dus blijf ik daar tot 9 uur ofso8)
Wat zijn jullie goed bezig zeg met vroeg opstaan. Pfff vroeg opstaan gaat me steeds slechter af. Me bedje ligt zoooooo lekker de laatste tijd.