wat bij mij heel goed werkt is rijsten wafels ik heb er altijd sávond last van en als ik dan een droge rijste wafel neem is het weg het werkt echt ideaal liefs diane
Sinds ik weer zwanger ben, heb ik er ook weer last van. Maar dat kan toch nog helemaal niet door mijn zwangerschap komen? Bij mijn zoontje had ik er pas bij 28 weken (ongeveer) pas last van, logisch want je kind duwt alles omhoog en daar komt het toch door? Ik snap dus ook niet waarom ik er nu alweer last van heb.
Ik had er vanaf een week of 12 last van, dus ook best snel.. je weet maar nooit he, elke vrouw is anders en elke zwangerschap is anders. Maar vervelend is t wel..
Door hormonen functioneert je maagklepje soms niet naar behoren, dus het hoeft niet perse later in je zwangerschap op te treden..
bij mij heeft gaviscon altijd zeer goed gewerkt, heb vorig week een keer die pepermunt genomen maar de volgende keer toch maar weer gewoon die anijs die smaakt toch iets beter.. maar goed beide werken direct na inname... succes
Nou ik heb ook alles al geprobeerd. Ik heb zelf antagel gekregen, maar daar kon ik op een gegeven moment niet meer van naar de WC, dus moest ik daar acuut mee stoppen. Heel af en toe als ik het echt niet meer hou dan neem ik een schepje suiker en dan is het bij mij weg. Nu moet ik dat niet iedere keer doen als ik maagzuur heb, want dat is niet goed he. Ze zeggen ook dat een kussen onder je matras helpt, nou hij ligt er bij mij al vanaf week 15, maar het resultaat is er echt niet hoor. meestal ga ik dan rechtop in bed zitten en dan wordt ik vanzelf erg moe en val ik vanzelf wel liggend in slaap. Succes
Zooo irritant, gelukkig is het bij mij nu wat minder (verder ingedaald denk ik) Maar werd er helemaaaaaaal gek van Niets hielp, gaviscon maakte het alleen maar erger. Nu dronk ikelke avond 2 glazen melk, dat hielp altijd wel. En antagel werkte ook bij mij! Succes ermee!