Hoi. Ik wil dit jaar het huis wat gezelliger maken door samen met de kinderen voor pasen te knutselen. Nu heb ik een etagere voor chocolade eitjes en gewone eieren. Weet dat we vroeger eieren leeg zogen en ze daarna beschilderden, maar kan je ze ook gewoon hard koken en dan zo laten ? of zal dat gaan stinken ?
Lekker bijpassend jouw naam Ja lijkt mij dus ook zo'n gedoe ( en ook niet echt een lekker idee om mijn mond tegen zo'n vies ei te zetten haha )
hahah had ik niet eens over nagedacht hahah ( mijn naam ) Denk trouwens dat die uitgeblazen eieren eerder kunnen gaan stinken, stel dat er nog snotjes achter blijven dan gaat dat lekker rotten, met gekookte eitjes denk ik dat je dat wat minder hebt. Maar kan dr helemaal naast zitten hoor
Had idd op google wel gevonden dat als je ze uitblaast je het het best kan naspoelen met chloorwater. Maar ben ook vooral bang dat mijn kids zo'n leeg ei gewoon kapot knijpen tijdens het schilderen
Uitblazen en idd goed naspoelen. Daarna op een satéprikker plaatsen en dan zijn ze makkelijk te beschilderen. En je kan ze ook nog eens bewaren! Leuk om elk jaar nieuwe te maken en de oude in een leuk mandje als decoratie tijdens pasen.
Ik heb ook nepeieren hoor voor in de paastak en een muurhanger, maar vond het wel leuk om echte eieren in die etagere op tafel te zetten. En dan zijn de kids gelijk weer even zoet
ik denk dat devilschase de nepeieren bedoelt die je zo kunt beschilderen /tekenen, ik weet niet waar maar er zal vast zoiets zijn, mss bij xenos ofzo?
Ik neem aan dat je leegblazen bedoeld, anders zit je met rauw ei slijm in je mond. *mist kots smiley* Als je de eieren gaat gebruiken voor een etagere, zou ik ze inderdaad gewoon koken. Dat is makkelijker en minder kwetsbaar. Leegblazen is vooral handig als je de eieren wilt ophangen aan een paastak ofzo, dan zijn ze niet zo zwaar. Bovendien kun je dan door de gaatjes een touwtje doen om ze aan op te hangen.
haha idd leegblazen ja Het zijn uiteindelijk gewoon hard gekookte eieren geworden,en ipv schilderen kwam ik op zolder nog van die omhulsels tegen die zich om je ei heen sluiten in kokend water. Bedankt !
Ze heten eierwikkels. Je kan ze kopen bij veel winkels, zeeman, ah, xenos etc. Je moet dan eerst je ei koken en laten afkoelen. Vervolgens schuif je zo'n wikkel om je ei en dompel je het even onder in kokend water. Dan krijg je dit effect http://cdn.easyapps.nl/pictures/000/000/000/115/992/049_640x480.jpg?r=0
o bedankt.. Ik dacht al.. Ik had deze wikkels dus ook en ik dacht...die passen helemaal niet Maar nu snap ik het...