Britney Spears

Discussie in 'De lounge' gestart door Claudia32, 17 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. liz1

    liz1 Lid

    29 jan 2007
    65
    0
    0
    Mijn mening is laat celebs mensen zijn. Ik ben niet iemand die naar roddelbladen/shows enz gaat zitten kijken of lezen. Heel fijn dat er mensen zijn die muziek maken en leuke films en daar blijft het wel bij. Misschien doet ze het voor publiciteit, maarja dat heeft ze de afgelopen maanden voldoende gehad. Misschien is het een schreeuw om hulp of had ze er gewoon zin in de enige die het weet is zij zelf. Ik vind dat er een hoop drama van gemaakt wordt. Ik vind het wel humor :) , er zijn meer vrouwen die dit doen dus niet verbazingwekkend maar wel grappig. Ik zou het persoonlijk nooit doen maar er zijn genoeg meiden in mijn omgeving die weleens zoiets hebben gedaan en die zijn niet eens beroemd of willen dit worden.

    Groetjes Liz
     
  2. mandy1

    mandy1 VIP lid

    31 jan 2007
    6.881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    ik heb het nu ook op het journaal gezien maar ze weten nog niet waarom ze het gedaan heeft vreemd hoor.
     
  3. Kaatje2381

    Kaatje2381 Actief lid

    19 sep 2006
    237
    0
    0
    SPW-er
    Hoorn
  4. Niet meer actief

    dat wijf heeft echt haar verstand verloren
     
  5. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Eigenlijk is het zo zielig. Die meid is vanaf dat ze 5 is door haar ouders aangespoort om beroemd te worden. En dan wordt je op de 15e opeens wereldberoemd! Iedereen wil alles van je, je hebt geen normaal leven, kan niet gaan en staan waar je wilt.... Tuurlijk draai je dan door.

    Ze is niet de eerste. Kijk naar Michael Jackson.
     
  6. Monika

    Monika VIP lid

    12 aug 2005
    8.246
    72
    48
    Vrouw
    Thuishulp
    Landgraaf
    Ze heeft er nu al spijt van en is gezien met een blonde pruik.

    Ook hebben de mannen van de tattoo shop een verklaring afgelegd tegenover de pers.
    Ze vermoeden dat ze op de rand staat van instorten.
     
  7. Vicky

    Vicky Fanatiek lid

    11 aug 2005
    1.200
    0
    0
    Enschede
    5 pagina's over Britney spears die haar hoofd kaal scheert... tsjah... zal me ook maar eens gaan scheren, kijken wat dat teweeg brengt hier 8) :)
     
  8. Muisje1981

    Muisje1981 Actief lid

    26 dec 2006
    254
    0
    0
    Dat kind is echt totaal ontspoort. Ze gaat nu om met Paris Hilton nou dan weet je wel hoe laat het is.

    En nu word ook nog eens haar verkocht op E-bay is toch ziekkkkkk de teller staat nu op 30.000 dollar!

    Ze doet nu zelfs om aandacht aan te trekken GEEN ondergoed aan zielig wijf!

    De mensen die BS doos willen zien moeten hierop klikken:
    :confused:
    http://www.badmutsen.nl/archives/2006/1 ... slipje.php
     
  9. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    Belgiƫ
    ik heb daarstraks in de krant gelezen dat ze het haar veilen voor een goed doel,dus zo ziek vind ik het dan niet!
     
  10. Muisje1981

    Muisje1981 Actief lid

    26 dec 2006
    254
    0
    0
    Ik vind HAAR ziek niet haar HAAR...
     
  11. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    Belgiƫ
    Ok dan meis ;) ,ik reageerde gwn alleen maar op dit zinnetje:

    ' En nu word ook nog eens haar verkocht op E-bay is toch ziekkkkkk '

    srry!
     
  12. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    lees net dit in de krant...maar of het waar is weet ik niet..

    AMSTERDAM - Britney heeft voor de tweede keer geprobeerd zichzelf van het leven te beroven. De verwarde popdiva wilde zichzelf ophangen met een laken in de afkickkliniek in Malibu.


    Een Brits tijdschrift meldt dat 25-jarige Britney de zelfmoordpoging had gedaan nadat ze het nummer 666 op haar kale hoofd had geschreven. In het christendom verwijst het getal 666 naar de antichrist.
     
  13. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Ze is geen gek wijf, dit meisje is helemaal de weg kwijt en heeft dringend hulp nodig. Ik vind het gewoon doodzielig voor haar, dat ze er nu zo aan toe is. Ik dacht ook in het begin, jemig, wat een aansteller, die doet alles om aandacht te krijgen, maar nu er meer over bekend wordt en ze geprobeerd heeft er een einde aan te maken, dat is een schreeuw om hulp denk ik. Ik heb mijn mening inmiddels bijgesteld. Hoop dat ze gauw weer met beide benen op de grond staat. Mariah Carey heeft toch ook zoiets meegemaakt, heeft destijds haar polsen toch doorgesneden? Hoe zat dat ook alweer?
     
  14. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    Waar zouden haar kindjes in de tussentijd zitten...:(
     
  15. Realtjuh

    Realtjuh Fanatiek lid

    18 aug 2006
    1.181
    0
    0
    Tilburg
    Wat dacht je van: bij papa, of in pleeggezinnen voor de rest van hun leven :)
     
  16. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Het lijkt me dat geld en roem en de beslissingen die onweloverwogen worden genomen niet gelukkig maakt.
     
  17. Dip

    Dip Bekend lid

    28 mrt 2006
    859
    0
    0
    kwaliteitsmedewerker
    Ben het helemaal met Booey eens... 't is uitgesproken zielig als iemand zo in de knoop zit, celeb of niet...
     
  18. Niet meer actief

    :-k hopelijk komt het nog goed met haar
     
  19. Niet meer actief

    arme britney....

    Misschien moet ze eens flink aan de metal?
    over 666 zijn hele mooie nummers geschreven!
     
  20. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    *Proest* :D
     

Deel Deze Pagina