We gebruiken al Nutriton (jbpm) en ik vraag me af wat er nog meer voor mogelijkheden zijn. We kunnen de HA aan z'n hoofd blijven zeuren voor een doorverwijzing naar de KA, maar wat zijn daar de mogelijkheden? Iemand ervaring? Julia spuugt trouwens sinds kort weer veel meer. Toen ze klein was ook veel (echt met kracht veel spugen) en sinds we Nutriton gebruiken met vlagen eens een beetje. Maar dit zoals de afgelopen weken is lang geleden. We willen dus graag dat dit nu stopt, en zo niet dat het onderzocht wordt. De HA wilde ons nu (nog) niet doorverwijzen (omdat ze er niet om huilt en nog niet van afvalt, wat ze eerder wel deed).
wij hebben nu voor onze dochter zantac, maar dat is tegen het maagzuur, daardoor raakte de slokdarm geirriteerd. mijn zoontje spuugde ook veel, ook met hele bogen en uiteindelijk begon hij ook af te vallen, hij kreeg toen motilium van de ka, dit zorgde ervoor dat de voeding vanuit de maag sneller naar de darmen ging, dit heeft hem goed geholpen, na 1 jaar hebben we de medicatie afgebouwd en ging het goed. succes met je meisje!
Hier wel een verwijzing naar de KA gekregen, maar die doet ook niks. Zolang ze goed blijft groeien wil hij geen medicijnen voorschrijven. De tips die hij heeft gegeven (mijn dochter is jonger als jouw dochter), ledikant nog schuiner neer zetten, inbakeren zodat de maag rust krijgt, en haar voeding nog meer indikken. Op dit moment is het net koude dikke brintapap, zo dik. Zelfs met een papspeen heeft ze moeite om het uit de fles te krijgen (ze krijgt 150+ 5 + 5 onafgestreken JBPM). Ze spuugt nog wel (wel minder), en heeft ook nog last van maagzuur. Wel vind ik het spugen nu "eng" daar ze nu moeite heeft om het er echt uit te krijgen. Over 2 weken een belafspraak staan om te evalueren. Succes met je meid!!
Onze dochter groeide niet.. en kreeg ook enkel maagzuurremmers Dus niets tegen het spugen We gebruikten wel nutrilon AR.. dat is ook dikker. Maar met de maagzuurremmers deed het spugen geen pijn meer.. dus spuugte ze dat het een lieve lust was. Vaak bleven wij schoon en was de vloer vies . oftewel langleve het laminaat en de leren bank