Hoi mama's Ik wil een dezer dagen beginnen met groentes en vroeg mij af hoe laat jullie dit in het begin gaven. Mijn zoontje is rond etenstijd niet echt te genieten (moe). Maar uiteindelijk zou ik het wel gezellig vinden om samen te eten. Hoe hebben jullie dit aangepakt? Bedankt alvast.
Zo ziet N haar schema eruit 07.30 eerste fles 10.00 klein beetje fruithapje 11.00 tweede fles 14.30 derde fles 17.30 klein beetje groentehapje 19.00 vierde fles 22.30 vijfde fles Ec dan rond 03.00 nog een zesde fles Ze eet dus nog niet echt met ons mee, maar dat komt wel zodra ze wat ouder wordt.
Hier ligt Lucas tussen 17:30 -18:30 al in bed anders valt er geen land te bezeilen met hem Is het ook verstandig om de eerste paar keer het middags te geven ivm met krampjes?
Ik zou starten met wat eerder op de dag. Bijv ochtend. Mocht hij er last van krijgen zit je er niet 's nachts mee. Als je met fruit gaat beginnen doe je de groente naar de avond/ einde middag en geef je de ochtend fruit.
Overdag heel wisselend we zitten nu even in een ***ritme.. Eigenlijk is er overdag geen ritme, slapen wanneer hij jengelt en wakker als hij vrolijk en blij is. Hij gaat inderdaad tussen 17:30-18:30 de nacht in en komt meestal 23:00 nog voor een voeding en snachts 1-2x en 5 uur start hij z'n dag. Ik heb al geprobeerd later op bed, en later op staan maar dat werkt gewoon niet, hij is echt moe. Vandaag dat ik ook een beetje aanmodder wanneer we het best het groentehapje kunnen introduceren..
In het begin zou ik sowieso op de middag groenten geven. Als je kindje er dan last van heeft, zit je niet 's nachts met een krijsend kind. Dan kan je daarna nog schuiven met de tijden, dat maakt niet uit (al eet mijn dochter op 20 maand nu nog steeds 's middags warm).
Oh ja dat is wel een slimme. Eerst 's ochtends en dan de groente naar de middag verschuiven en fruit 's ochtens. Misschien dat ons avondschema dan ook wel weer veranderd is.