Gatverdarre wat stinken zeg :x Gieten ze een beetje van het kookvocht in het potje of zo? Wanneer ik bloemkool klaarmaak voor ons, dan stinkt dat toch niet zo. En de lucht van potje blijft hier gewoon in huis en in de magnetron hangen he Iemand enig idee? Of ook ervaring met stinkend babyvoer ps. ik ben wel van plan om Tim zowel potjes als vers te geven. Ik ben nu aan het kijken welke groenten hij het liefste vanuit een potje eet en welke groenten hij het liefste vers eet.
Volgens mij koken ze de bloemkool langer dan normaal en dan gaat hij inderdaad stinken. Maar als je dat vergelijkt met de poepluiers die door de bloemkool geproduceerd worden ruikt de bloemkool zelf in vergelijking weer naar bloemetjes!
Ik maak het meeste gewoon vers, maar af en toe geef ik wel eens een potje. Dan moet je die sperziebonensmurrie van Bonbebe eens ruiken. Werkelijk, ik dacht dat de kat ergens gescheten had binnen en liep al boos snuffelend het huis door, maar dat bleek dat potje babyvoeding. En lekker dat mijn dochtertje het vond !