@maantje93 ze hebben al toegeslagen in brabant in lage mierde hebben ze ook al iemand mishandeld en berooft en gegijzeld
Ik vind het ook eng! Denk niet dat ze nog in Groningen zijn. Hopelijk zijn ze snel gepakt en krijgen ze een flnke straf.
Brrr raar idee hoor! Waarschijnlijk zijn ze als ze via Groningen zijn gegaan vlak langs ons huis gereden! Ben blij dat ze zijn opgepakt!
Hoezo wordt het gebagatelliseerd? Denk je dat het uitmaakt of je door dit tweetal onder bedreiging van een vuurwapen wordt overvallen in je eigen huis of dat het door een ander duo gebeurt? Ik heb juist het idee dat mensen die zich nu ineens zo verschrikkelijk druk maken om dit stel, het geweld en de criminaliteit in andere situaties bagatelliseren. Waarom is het nu ineens erger dan andere keren dat mensen bedreigd / ontvoerd / mishandeld etc zijn? Het is in de stad waar ik woon de afgelopen jaren al een paar keer gebeurd dat er met geweld / dreiging met wapens overvallers een huis binnen drongen. (Ja, ook gewoon met kindjes in huis). En dan heb ik het over een woonplaats met minder dan 100 000 inwoners. Niet in de randstad, gewoon een simpel midden groot stadje 'in de provincie'. Ook gewapende overvallen op supermarkten, cafetaria, tankstations, juweliers etc. komen hier helaas voor. En triest genoeg zijn er ook al doden bij gevallen. Dat is altijd erg, ook als het door minder 'beroemde' criminelen gebeurt. Ik vind het goed dat de media er nu bovenop zitten. Het maakt de pakkans groter en zorgt er hopelijk voor dat mensen extra gewaarschuwd zijn als ze deze mensen bijv. in de tuin zien lopen. Dat ze er dan niet op af gaan. Maar de reacties dat mensen nu ineens bang zijn en de deur op slot gaan doen en niet meer zomaar open doen. Tja... Ik vind dat een verstandige keuze hoor, begrijp me niet verkeerd. Maar waarom deed je dat vorige week dan nog niet? En als je het nu wel doet, blijf dan in ieder geval zo verstandig en houd je daar altijd aan. Ook als deze twee straks opgepakt zijn.
volgens mij klopt dat bericht niet want als je naar de bron gaat dan gaat daar over de arrestatie in december.
volgens mij gaat dit over een eerdere arrestatie, zo staat het op nu in ieder geval Eerder opgepakt Het duo is eind december al eens in handen van de politie geweest, bevestigt de politie Noord-Nederland tegenover Dagblad van het Noorden. De twee werden in de nacht van 19 op 20 december in Groningen na een wilde achtervolging opgepakt. Van der Ploeg en Bircan vluchtten toen voor een politiecontrole in Aduard, en botsten uiteindelijk in Groningen met hun auto tegen een geparkeerde wagen. Ze probeerden nog te voet te vluchten, maar de politie wist de twee te grijpen en vast te zetten. De auto had een vals kenteken. Het duo is daarna vrij snel weer vrijgelaten, omdat het volgens een politiewoordvoerster geen straf hoefde uit te zitten. Ook trof de politie toen geen vuurwapens aan.