Hoi meiden, Vandaag ben ik begonnen met het uitzoeken van de kleertjes van onze dochter. Nu merk ik dat ik echt HEEL VEEL heb, ik wil wel wat dingetjes te koop zetten voor de spaarpot van onze dochter maar er zijn ook kleertjes die ik weg wil geven aan een goed doel. Ik dacht zelf aan een soort opvanghuis voor jonge ouders / moeders, daarbij heb ik namelijk het idee dat zij het hard kunnen gebruiken. Daarnaast heb ik ook heel veel knuffels 'over', ik dacht zelf om deze te doneren bij het Sofia Kinderziekenhuis (bijvoorbeeld). Mijn vraag is eigenlijk; weet iemand een dergelijk opvanghuis in (regio) Rotterdam? Of misschien heeft iemand anders nog ideeën? (Of spullen die je ook kwijt wilt en weg wilt geven aan een goed doel?). Alvast bedankt voor het meedenken!!!
Ik heb trouwens ook heel veel speelgoed waarvan ik denk; daar speelt ze toch niet mee, dus dat neem ik ook gelijk maar mee!
Opvanghuis zou ik niet weten. Wel zijn er diverse verzamelpunten die spulletjes inzamelen voor minder bedeelden en tienermoeders etc. Heb zelf ook een verzamelpunt maar niet in Rotterdam hihi
Zuid Holland is ook goed hoor . Zolang ik maar niet naar Groningen hoef te rijden want dat red ik niet (ivm bekkenpijn), maar Zuid Holland is prima te doen hoor! Ik vind het niet erg om er een stukje voor te rijden......
Asielzoekerscentrum? Daar zijn dat soort zaken zeker welkom En er zijn regelmatig initiatieven van mensen die dit soort dingen verzamelen en dan met een vrachtwagen naar Oost-Europa gaan maar dan moet je maar net zo iemand weten Heb even gegoogeld (was zelf ook benieuwd, heb zoveel knuffels waar we niets mee doen) en kwam ook nog dit tegen: Knuffels voor Congo En dit is ook een leuk initiatief: Gratis baby en kinderkleding. Ook zwangerschapskleding. Mensen helpen mensen, voor moeder en kind - Hyves.nl
Oh en de Voedselbanken schijnen ook regelmatig speelgoed aan kinderen uit te delen, die zijn vast ook blij met een donatie.
Oh Eylem die laatste link vind ik idd wel wat ja. Misschien stom, maar ik wil het wel graag voor Nederland 'doneren' (is gewoon een gevoel hoor, is nergens op gebaseerd, wil ook niemand voor het hoofd stoten verder). Bedankt voor je hulp!
Het zijn jouw spullen toch? Dus jij mag weten wat je ermee doet! Vind het sowieso al super als mensen doneren, er zijn zat mensen die het gewoon laten wegstoffen op zolder en dan 10 jaar later weggooien. Je kunt het overigens ook nog altijd naar de kringloopwinkel brengen, de opbrengsten daarvan gaan vaak ook naar een goed doel. Dat hebben wij met alle kleding van mijn vade gedaan. Wel moeilijk, maar wat moet je dan, 30 prima overhemden, stropdassen, shirts etc gewoon maar laten hangen in de kast? Nu heeft iemand anders er tenminste nog wat aan. Maar voor babyspullen vind ik die Hyves ook erg leuk inderdaad
Inderdaad de voedselbanken... wij hebben een nieuwe wasmachine gekregen van mijn schoonouders en toen ben ik even langs de voedselbank hier in de stad gefietst om te vragen of zij iemand wisten die een nog goede tweedehands wasmachine kon gebruiken en toevallig wisten zij iemand die speciaal een lening moest gaan aanvragen omdat ze geen geld had voor een nieuwe wasmachine dus wij hebben de onze aan die mevrouw gedoneerd... en vaak geven ze dingen als knuffels of kleertjes aan gezinnen met kindjes...
Misschien een oproepje zetten op tienermoeders.nl tienermoeders | babyspullen van en voor tienermoeders of misschien via deze site, voor partijen halen ze in heel het land op Gratis en voor Niets
Als ik jullie reacties lees zou ik willen dat ik een vrachtwagen vol had zeg!!!! Ik krijg ook allemaal lieve, leuke en ontroerende PB's binnen. Super, zo kom ik er wel vanaf .
je hebt zo website voor tienermoeders daar worden vaak spulletjes aangeboden dan bij oproepjes kun je advertentie plaatsen tienermoeders | jonge moeders | zwangere meiden | home
Dit had ik net al bedacht/getikt.....en toen las ik dat je het daar niet heen kunt brengen Maar wie weet zijn er nog andere mensen die ook nog een goed doel zoeken. Aanmeldcentrum in Ter Apel of asielzoekerscentra. Mijn buurvrouw doet vrijwilligerswerk in het Aanmeldcentrum en daar hebben ze dringend behoefte aan baby-/kinderkleertjes. In Noord-Groningen (ik meen Spijk) zit een soort van tienermoederproject of een "kledingbank voor tienermoeders, ook daar hebben ze veel behoefte aan de kleine maatjes.
ik heb tijdje geleden spullen gebracht naar een "blijf van mijn lijf"- huis in Drenthe. Je hebt ze door heel Nederland.
Je heb hier in dordrecht een grote flat daar zitten allemaal tienermoeders in. Daar leren ze alles zelf doen en na een half jaar krijgen ze dan een huisje. Laat maar weten als je wilt weten hoe het heet dan ga k t ffies uitzoeken voor je!
Ik heb al heel vaak wat aan de voedselbank gegeven. waren er heel blij mee. vooral wat speelgoed voor de kindjes..
Nou hier willen ze niks hebben Ik heb zakken vol met knuffels en moet nog dozen met kleren enz uitzoeken. Ik ga het Ronald McDonald Kinderfonds nog proberen.
Als je binnen nederland wilt helpen kan je ook naar crisisopvang, dit zijn moeders die in financiele problemen zijn gekomen en die dus verder niks hebben.. geloof dat die door heel nederland zitten, en verder heb je al veel goede tips gehad