Mijn vriend heeft al een beetje gevist maar er komt niks concreets uit. Ze willen ons iets extra's geven. Zoals bijvoorbeeld gratis een 4e gang bij het diner. Maar daar zit ik niet op te wachten. Kans dat er meer bruiloften op die lokatie zijn, is er soieso. Het is een partycentrum met 8 zalen. Maar wel elk met een eigen ingang en eigen toiletten. Je komt elkaar dus niet echt tegen.
Dat ben ik ook echt niet van plan... Mijn vriend heeft gezegd dat hij morgen nog wel even zou bellen of mailen. Hij moet maar zeggen dat we "iets extra's" niet willen. En dat we over een flinke korting willen nadenken. En dan laat hun maar een voorstel doen.
Meid, ik vind het bijzonder dat jij vind dat jij HUN te vriend moet houden. Dat zou echt andersom moeten zijn hoor Ik kan je wel vertellen dat ik voet bij stuk zou houden, 2 zalen zijn 2 zalen en als zij daar moeilijk over zouden doen (of ik zou het gevoel hebben dat ze dat zouden doen), zou ik echt een andere locatie zoeken.
Dus je hebt een strakke moderne zaal besproken en hun alternatief is een ierse pub achtige zaal (waarschijnlijk donkerhout, groen gok ik) Mijn vraag is dan meteen als je over een paar jaar je foto's bekijkt en je ziet jezelf terug in die zaal, denk je dan dat was gezellig wat hebben we een fijne dag gehad. Of denk je we hadden nooit accoord moeten gaan wat heb ik een spijt. Ik snap dat financiën meespelen maar ik neem ook even aan dat je dit besproken hebt aan de hand van het budget dat jullie hiervoor hadden. Hoeveel geld zijn je herinneringen waard? (de meeste mensen zouden zeggen dat hun herinneringen en dan vooral de foto's onbetaalbaar zijn) Aangezien je alles zwart op wit hebt zou ik het "probleem" lekker bij hun terug leggen, laat ze die anderen maar een andere zaal aanbieden (eventueel met korting)
Nou, dat viel mij ook al op. Kom nou zeg! Een beste korting a 20-25% en anders gaat het hele feest niet door, lijkt me
dubbele winst halen uit een boeking... wel een opportunistische hoor! Een 4e gang bij het eten... dat hoeft helemaal niet zoveel te kosten. Ik zou niet van je plan afwijken.
1 . het staat zwart op wit. 2. jij bent klant= koning en dat is zo omdat ze veel geld aan jullie verdienen. 3. jullie hebben de keuze voor die zaal gemaakt, dus heel jammer voor hun. 4. vind het belachelijk dat ze het "dubbel" willen boeken probleem bij jullie neerleggen. Dus alleen als jullie het geen punt vinden minimaal 25 % korting vragen en anders gewoon zeggen nee, wij houden ons bij het oorsprokelijke plan wat op Papier ! staat nota bene.
Ik heb alleen de openingspost gelezen. Ik zou niet akkoord gaan en zelf de geboekte ruimtes willen gebruiken. Je trouwt maar 1 keer en laat deze dag dan niet beinvloeden door de dollar tekens van de eigenaar.
Als je het geld erg belangrijk vindt dan over een korting beginnen en anders hebben ze pech, tis jullie dag hoor!
Het feit dat ze zoiets voorstellen zeg, wat een lef! Kennelijk denken ze dat ze het bij jullie kunnen maken want normaal is het niet. En te vriend hoef je ze zeker niet te houden, wie is hier de klant (=koning) ja jullie, dus zij moeten toch echt met minimaal 25% korting komen want hoe je die zaal beschrijft zou ik zeker niet voor minder gaan. Als ik je verhaal zo lees, zou ik je plan aanhouden lijkt mij erg leuk op die manier en je was het al zo van plan om te doen dus het budget had je er al voor apart gezet niet waar? En een zo'n pubachtige sfeer moet je maar van houden ik vind het niet echt iets voor een bruiloft tenzij je dat als thema wou. Ik zou nooit geld voor een zaaltje leggen wat ik niet mooi vind, niet mijn smaak is en al helemaal niet veel voor betalen als een zaal die je wel graag wilt. Dus ik zou het zeker niet doen, je trouwt maar 1x
Jullie bruiloft zal een van de mooiste dagen van jullie leven zijn en je krijgt er spijt van als je dingen aan gaat passen die niet jullie eigen keuze zijn. Jullie hebben (bewust) niet gekozen voor de zaal die ze jullie nu aanbieden en dat is waarschijnlijk met een reden geweest. Als jullie toch nog van zaal gaan wisselen zullen jullie daar denk ik (achteraf) veel spijt van krijgen. Vooral omdat het zulke verschillende zalen zijn. Blijf dus bij jullie eerste keuze...als de prijs zwaar mee weegt voor jullie eventueel wel switchen maar dan alleen tegen een flinke korting!! Geniet nog van de voorbereidingen, laat die in elk geval niet verpesten hierdoor!
Bedankt voor alle reacties. Qua geld is het allemaal begroot en kunnen we het betalen. Anders had ik hier natuurlijk al nooit voor gekozen... Ik heb er nog even over nagedacht en we blijven gewoon bij het oorspronkelijke plan. Omdat ik bang ben anders inderdaad spijt te krijgen.
goed zo meid! Ik zou dat dus ook zo doen. Wij hebben alles wat we wilden gedaan op onze bruiloft en niet (alleen) naar geld gekeken. Tuurlijk wel gekeken of het in het budget paste maar geld is maar geld he... zo een dag maak je maar 1 keer mee!
Zou ik ook doen, idd je wil de mooiste dag van je leven hebben zoals jullie het willen. Enne, als de locatie moeilijk gaat doen, zou ik dat zeer onprofessioneel vinden en misschien wel voor alles verder zoeken (ok, ws erg lastig voor een vrijdag in de voorjaars/zomer maanden, maar goed zo zou ik me voelen...)
Hoi, Ik denk dat je het ook zo moet houden. Uit jou zaal omschrijving te lezen is het verschil van zalen erg groot. Ik denk dat je ook spijt gaat krijgen. Lijken de zalen nog een beetje op elkaar, dan zou ik erover nadenken. Maar met zo'n verschil van inrichting....., Nee ik zou het niet gedaan hebben, en al helemaal niet als alles al op zwart / wit staat.. groetjes