Ik zou die 4 óf met partners uitnodigen óf gewoon niet op die locatie. En aangezien met partners niet past, zou ik ze niet daar uitnodigen maar bv enkel als avondgast (als dat op een andere locatie is).
Op basis van deze info zou ik zeggen: mooi naar het avondfeest laten komen! Daarbij, ik weet niet wanneer de bruiloft is, maar 'na corona' klinkt in ieder geval nog ver weg, als je hun 4 uitnodigt heb je 0,0 marge meer. Stel een andere alleenstaande daggast krijgt in de aanloop van de bruiloft een partner, of om wat voor reden dan ook dat je er tóch nog iemand bij wilt hebben, dan zou ik liever die 4 plekken daarvoor vrij houden.
Dat is natuurlijk onzin, want het gaat niet om ‘die locatie zonder gasten’ of ‘een andere locatie met gasten’. Het gaat om 4 oude vrienden die hij sporadisch ziet met partners die TS niet eens allemaal heeft ontmoet. Sorry, maar hun afwezigheid zal de bruiloft vast niet minder mooi maken...
Dit inderdaad. Mijn vriend was een paar mnd geleden uitgenodigd voor een bruiloft van een ex-collega van hem die ik een paar keer heb gezien (hoi&doei) en dr verloofde heb ik nog nooit gezien.. ben dan ook wel blij dat er niet van mij verwacht wordt dat ik er dan bij ben de hele dag Maar als het gemeenschappelijke vrienden zijn zou ik het wel heel bijzonder vinden als ik niet word uitgenodigd..
Mijn man heeft een vriendengroep van vroeger - waar ze nog regelmatig mee afspreken (hoewel; laatste jaren iéts minder) maar als 1 van hen zou trouwen, zou ik het echt niet erg vinden om daar niet bij te zijn. ZIJ kennen elkaar goed... met hun clubje is het gezellig. Ik voel me dan echt het 5e wiel... ben misschien ook wel wat verlegen daarin. Maar ik zou het dus alleen maar 'fijn' vinden dat ik niet verwacht werd die hele dag als ik het bruidspaar amper kende. En de mannen rijden onderling wel hoor. Die spreken dat wel met elkaar af. Net zoals de vrouwen dat dan ook wel kunnen doen. Als er een feestje is, wordt er gedronken, dus zo min mogelijk auto's als het kan. Dus die mannen samen en de vrouwen samen. Dan leren we elkaar in de auto ook al een beetje kennen verder.. Ik zou het doen zoals je het wil dus... zonder partner en partner later s avonds. Hoewel je ook niet heel verbaasd moet zijn (denk ik) dat de partner niet alsnog komt.. Maar dat zou ook prima zijn denk ik.
Dit! Dan vind ik het fatsoenlijker om ze met partner alleen ‘s avonds uit te nodigen, dan alleen de hele dag.
Zo zou ik het ook doen en al helemaal nu je laat weten dat hij deze jeugdvrienden al niet of nauwelijks ziet. Opgelost
Ja, dat klinkt nu als de meest gangbare optie inderdaad! Wilde eerst nog wel juist “opener” zijn en hen die laatste 4 plekken laten opvullen, maar dat gaat misschien zelfs averechts overkomen. Soort van net als “beter iets helemaal goed, dan half goed.”
De 4 (en hun partners)voor diner en feest uitnodigen. Bruiloft op droomlocatie Met de 36 andere mensen, die je wel beide goed kent. Zelf ken je deze oude vrienden al amper, dan zouden ze bij mij niet op mn bruiloft hoeven komen hoor, dat voegt voor mij niets toe aan de bruiloft. Diner en feest met hun partners is dan toch ook leuk!?
En die plekjes kan er dan ook altijd voor iemand anders zijn. Je weet nooit wat er ook in je vriendenkring gebeurt enzo!
Bruiloft na Corona? Nu nog niet druk om maken want het kan zo nog jaren duren voordat die bruiloft kan plaatsvinden ná Corona. Wie weet zijn die mensen tegen die tijd geen stelletje meer. Probleem opgelost!
Dan nog vind ik het onzin De locatie zonder gasten maakt de dag niet mooi, maar vanaf de beginpost was al wel duidelijk dat het niet ging om wel/geen gasten, maar om mínder gasten op die locatie.
Haha of tegen die tijd hebben we ruzie met een aantal, dat zal ook wel wat gewicht schelen . Laten we hopen dat deze nare coronatijden volgend jaar over zijn. Het zal hoe dan ook nog wel ff duren ja. Ik ben zelf vrij nieuw in dit hele bruiloften gebeuren (ook niet veel andere bruiloften meegemaakt nog) dus liet me wel even meeslepen door “ojee is er ook nog eens een strikte uitnodigingsetiquette”, maar dat valt gelukkig toch erg mee!
nee, maar er is nog een partner ook he... en als ze voor hém wel belangrijk zijn.... Maar aanwezig zijn bij het diner is vaak ook al een extra 'eer' zeg maar..dus wat dat betreft zit je dan alsnog goed. Hoewel... het dan misschien een vreemd moment is om in te stappen voor 4 koppels.. als de mannen er al zijn, schuiven de vrouwen nog bij hun mannen aan... tafelpartners .
Ik zou ze als avondgast uitnodigen nu ik lees dat je vriend ze heel sporadisch ziet. Dan heb je het probleem ook niet met wel of niet de partners erbij uit te nodigen.
Ja als ze voor hem echt belangrijk zijn dan zal hij dat vast ook aangeven aan @Rev16 maar uit het verhaal komt het eerder over dat het vrienden zijn die hij bijna nooit meer ziet. als het echt goede vrienden waren had zij ze zelf ook wel beter gekend, dat lijkt mij best mee tellen in de afweging of je mensen laat komen op zo’n dag bij zo’n bijzonder moment.