Hallo dames!! Even nog iets vermelden... Ik had vandaag een beetje lichtbruine uitscheiding.. WEER iets vreemds erbij dus! Aangezien ik de pil niet meer heb geslikt.. zou dat wel daarvan zijn... DENK IK?? En jaja, de testen liggen al klaar bij mijn vriend! Ik ga morgen naar hem toe, dus donderdag ochtend het testje doen! Ik hoop dat ik dan meer weet! liefs, Mij!
Hallo meiden, Ook ik had deze maand weer goede hoop! Voelde me deze ronde anders dan anders, al heel snel na mijn eisprong had ik de hele dag een 'vol' gevoel (misselijk kan ik het niet noemen maar het zat wel in diezelfde buurt), mijn borsten waren heel gevoelig, erg emotioneel, mijn temperatuur bleef hoog enz. enz. Maarrrrrr gisterrrr, ( 3 dagen voor NOD, wat best meevalt aangezien dit soms al 7 dagen voor NOD is) ja hoor bruinverlies. En ook vandaag weer! Het gekke is dat de symptomen die ik ervoor had er nog steeds zijn, inclusief hoge temp vanochtend. Ik was zelfs net heel misselijk. En natuurlijk hoop ik stiekem dat het toch anders is, maar ik wéét gewoon dat bruinverlies bij mij betekent dat ik ongesteld wordt. Mich18 een huisarts vind het nooit raar als je met iets komt waar je zelf heel erg mee zit. Beter een keer teveel naar de ha dan een keer te weinig, vooral als het je zelf een beter gevoel geeft.
Het kan ook zo zijn dat je lichaam een beetje in de war is. Je bent een maand gestopt tussendoor en bent toen weer gaan slikken en een pil vergeten. Misschien moet jouw lichaam gewoon weer een beetje op gang komen. Na het stoppen met d epil had ik ineens een cyclus van 40 dagen, nu bijna 2 jaar na mijn bevalling is hij weer normaal.
Hee twinkelstar.. Ja, ik geloof best dat mijn cyclus een beetje in de war zou zijn.. Maar vorige maand ben ik wel gewoon ongesteld geworden. van vrijdag tot en met dinsdag..,.Gewoon net zoals altijd dus.. Hoe het deze maand is gegaan heb ik normaal nooit... En Xon.. Ik hoop dat het voor jou raak is hoor meis! Als je je nu anders voelt dan normaal.. is dat misschien al een ietsiepietsie hoopje toch??
Het klinkt mij als ontpillen. Ik had op NOD ook eens wat bruin bloedverlies terwijl mijn ongi niet doorzette en toen was ik zwanger, maar toen was ik al bijna een jaar van de pil af (en heb ook nooit hoeven ontpillen overigens). Maar je hoort het vaak dat het een paar maanden duurt voordat je weer een normale cyclus hebt.
Helaaaaasssss, natuurlijk wist ik het wel en zeggen sommige artsen dat bruinverlies niet perse betekent dat je niet zwanger bent, maar vanochtend was mijn temperatuur gekelderd en werd ik met buikpijn wakker! Mijn ongi is begonnen! Bah, had 2011 graag goed willen beginnen
Jammer XON :x En sannemart.. Ik was toen gewoon aan de pil hoor! Ik wacht dus gewoon af tot dat ik nu deze maand ongesteld word Ze hadden bij de dokter vorige week nog een testje gedaan.. Deze was negatief.. Wel wouden ze me doorsturen naar de gyn.. Maar ach, ik wacht deze maand wel af.. of het zonder pil wel zichtbaar wat meer bloed is!! (al hebben we stiekem deze maand niet zo heel verzichtig gedaan zonder de pil ) Maar we willen het ook wel zo graag! Alleen wil ik er eerst zeker van zijn, dat ik niet ziek word steeds! Ik wist zoiezo niet echt mijn cyclus.. maar ik kreeg ineenkeer op oudjaars-nieuwjaarsdag enzo heel erg veel zin in seks! Het gevoel wat ik had, was zelfs.. vreemd... Ik zei mijn vriend ook huh jaa ik weet ook niet hoe het kan! kon geen moment van hem afblijven.. Nu las ik op internet dat rond je eisprong vaker vrouwen meer 'zin' hebben in seks! Dus ik denk dat ik mijn eisprong van het weekend heb gehad! En het afgelopen maand gewoon een keer overgeslaan heeft.. Liefssss! Trouwens nog een super 2011! Hopelijk met veel zwangeren!