2 Dagen overtijd! Korte cyclus

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Jaysa, 5 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jaysa

    Jaysa Actief lid

    24 feb 2011
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    HOI Lieve dames!
    Ik ben nu 10 maanden geleden gestopt met de anticonceptiepil! Ik kreeg toen een waardeloos korte cyclus van maar 18 tot 20 dagen en dan ook nog is 9 dagen lang! Tot nu toe zonder resultaat.. Mijn vriend (29) ik (22) willen dolgraag een kindje samen..
    Ik maak mezelf alleen super bang.. Ik vind mezelf nog behoorlijk jong dus vond het ook vreemd dat ik niet zwanger werd! Nu ben ik blij dat we 10 maanden terug zijn gestopt.. Ik ben nu net 2 dagen overtijd terwijl ik dit nooit ben! Zou het kunnen zijn dat ik nu toch zwanger ben? Heb vandaag een test gedaan die was helaas negatief! Is altijd z'n enorme teleurstelling! Ik zie gewoon op tegen de testen want ze zijn tot nu toe alleen nog maar negatief !! Vanaf wanneer is Hcg in je urine te vinden? En hebben jullie wel is een negatieve test gehad terwijl je overtijd was die later toch positief werd?
    Kom maar op met alle POSITIEVE berichten !' haha! Ik lach erom maar stiekem vind ik het toch wel lang duren en maak ik me zorgen! :(

    Liefs Jaysa
     
  2. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    hey meid
    Ik had op een zondag ongesteld moeten worden, dinsdags getest deze was negatief.. Vrijdag weer getest en toen was ie wel positief!! Ik zou miss nog even wachten met testen.. (lekker makkelijk praten, i know!) Miss krijg je nu eindelijk een regelmatige cyclus van 28 dagen.. Als je dan nog niet ongi bent kun je altijd alsnog testen!
    Succes met wachten meid!
     
  3. Jaysa

    Jaysa Actief lid

    24 feb 2011
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Missme21
    Bedankt voor je positieve bericht!
    Ik ga het vrijdag nog is proberen!

    Nog meer verhaaltjes ?? Zou ik leuk vinden! Liefs
     
  4. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    Super veel succes meid! ik houd je hier in de gaten ;)
     
  5. Gooischemama

    Gooischemama Fanatiek lid

    4 aug 2010
    1.642
    1
    0
    Hilversum
    Wij testte pas met 8 weken positief (weinig hcg)
    2 weken later mocht ik voor het eerst naar de vk en die zei je bent al 10 weken zwanger
    Best en schrikken maar het kan dus degelijk wel
     

Deel Deze Pagina