1.5 week geleden had ik dezelfde broek aan als vandaag. Toen kon ik mijn riem losser doen als voordat ik zwanger was. Vandaag heb ik mijn riem weer op t niveau van voordat ik zwanger was. Afgelopen weekend waren mijn klachten ineens verdwenen, maar dat zegt niks heb ik begrepen.... Maar nu dan met mijn riem??? Zijn mijn darmen minder opgezet? Kan dat???? Of is t toch mis?
Denk dat je darmen indd minder opgezet zijn. Het zegt niets! Mijn baarmoeder komt al boven mijn schaambotje uit en mijn buik is ook de ene dag dikker dan de ander. Dat je klachten even verdwijnen wil ook niets zeggen. Zijn ze inmiddels weer terug? Ik heb de ene dag ook meer last van kwaaltjes dan de andere..
Volgens mij zijn het inderdaad je darmen. De mijne houden het allemaal veel langer vast dan anders en als het er dan eenmaal uitkomt kan ik dat echt merken aan mijn buik.
Dat komt idd door je darmen ik was in mijn begin van de zwangerschap 1,32 buikomtrek en naar 6 weken was het al 1,26 en ik ben nu 24 wk zwanger..
Heel herkenbaar dit! Ik voelde me gister ontzettend rot, omdat ik ineens 2 dagen lang geen opgezette darmen en geen gevoelige buik meer had. Maar het schijnt echt niets te zijn om je druk over te maken. Ik ga morgen naar de HA en hoop dat zij me een beetje gerust kan stellen.
Wat hierboven al staat; een klein zwangerschapsbuikje in het 1e trimester komt door je darmen, pas op het eind van het eerste trimester komt de baarmoeder zelf er ook bij kijken. En je darmen zijn nu eenmaal de ene dag meer opgezet dan de andere dag!
ik ben nu ruim 17 wkn zwanger en mijn buik is nog steeds de ene keer groter dan de andere keer! zijn echt je darmen! 's ochtends lijkt mn buik zo goed als weg, en 's avonds lijk ik wel 6 mnd zwanger! geen zorgen maken hierom! heb ik ook steeds gedaan! zegt echt niks! xxx