Vanaf welke week gaan jullie geboortekaartjes uitzoeken? Heb al een beetje op internet rond zitten neuzen en ben al een paar leuke tegen gekomen!
ik heb pas deze week gekeken voor een kaartje en een proefdruk laten maken mocht ik het niks vinden heb ik nog tijd zat om een andere uit te kiezen
Bij Isa hebben we rond 35 weken het kaartje uitgezocht. Denk dat het nu niet veel eerder zal zijn. Maar doe gewoon lekker wanneer je daar zin in hebt! De 1 heeft ze met 8 weken al klaar liggen en de ander gaat pas tijdens haar verlof zoeken.
Vorige week uitgezocht, met 32 weken dus Nu komt deze week de proefdruk, met een beetje geluk vind k hem meteen goed en anders moet ie over 2 á 3 weken klaar zijn.
ik heb de proefdruk binnen wel raar hoor om zo je ongeboren kindje op een kaartje te hebben staan Hij is super leuk geworden, maar ik ga er toch nog 1 maken om te kunnen kiezen
Pandora, heb je dan ook het echte kaartje gekregen? Of de proefdruk op een wit papier? want hier hoor ik heel veel verschillende verhalen over. Ik dacht dat de meeste de proefdruk op een wit papier krijgen en niet het officiele kaartjes.. Maar hoe kun je dan zien hoe het wordt???
echter kan onze proefdruk niet het is dus gewoon helemaal het kaartje zoals deze straks verstuurd gaat worden
Ja??? Ohh wat super zeg..!! Ik heb net een proefdruk aangevraagd bij geboortekaartjes.nl Zouden ze daar ook echt zijn? Ik bedoel dus de kaartjes zoals ze worden moeten.. niet op wit papier..?? Waar heb jij de proefdruk laten maken??
ik heb ´m gemaakt via Kaarten maken? Kaartje sturen? Fotokaarten? - Kaartje2go echt super kwaliteit al zeg ik het zelf proefkaartje is ook helemaal gratis
Wij sinds deze week. Ik heb al een aantal modelkaartjes thuis liggen en hebben al duidelijk een voorkeur. Deze wordt hem dus ook waarschijnlijk. We hebben gister het gedichtje uitgekozen en de opmaak zijn we ook al over uit.
Wij weten sinds zaterdag het geslacht van de baby's en ben toen gericht gaan zoeken. Bij dezelfde site als Pandora een kaartje uitgezocht en vandaag de proefdruk ontvangen. We zijn eruit, dit wordt 'm. Ik heb nog wel verder gekeken, maar kan niets vinden wat zo leuk is.