Ik ga ze halen voor volgende ronde ik wacht even deze menstruatie af. Donderdag 10 dpo even testen want dan ga ik naar de sauna namelijk. Super fijn dat het goed opgelopen is!!
Hi! Ik heb ook op cyclusdag 8/9 last van spotting en op dag 10/11 wordt ik dan wel echt ongesteld. Ik ben nooit veel en lang ongesteld, maar wel voldoende om van een menstruatie te spreken. Ik loop bij de gyn, (vanwege iets anders), en die zegt dat een LF van 10 dagen geen probleem is. Evenals mijn huisarts overigens. Ik ben er zelf nog niet van overtuigd en spreek de gyn binnenkort weer, dus ga nog eens nadrukkelijk mijn verhaal op tafel leggen. Ik heb die Etos vitamines ook gebruikt, bij mij geen resultaat. Gebruik nu Davitamon, maar als deze op zijn ga ik toch nog eens die van de Etos proberen.
Ben benieuwd wat je gyn zegt Laat je het me weten? Ik vind het ontzettend lastig want ik heb dus wel een lf van 14 dagen maar mijn spotting begint wel op 7dpo of eerder voordat er ook nog maar een innesteling kan zijn. Ik heb besloten dat ik dinsdag toch even ha ga bellen vragen of ik op 7dpo volgende maand mag prikken op progesteron waarde.