Heb je dan ook de uitspraak: Een drol met een vlaggetje blijft een drol? Of in dit geval dan rozenwater in plaats van het vlaggetje?
Volgende week. 87 euro. 6 dagen want we eten 1 dag buiten de deur. - butterchicken met rijst - vissticks, gebakken aardappelen en worteltjes - pasta met gerookte forel en pompoenpitten - Chinese tomatensoep met stokbrood - quiche (kant en klaar van ah ) en een salade - kipschnitzels, gebakken aardappelen en spinazie Ik heb wel eens een spannender menu gemaakt maar weinig tijd volgende week dus wel prima voor een keer
Voor vandaag t/m donderdag: 70 euro voor 2 personen, wij eten tussen de middag geen brood. Vandaag avond: Lentestampot met knolselderij Za: Lunch: spinazie-eiwrap met feta en zongedroogde tomaten Avond: Okonomiyaki met knolselderij Zo: Lunch: Spinazie eiwrap met feta en zongedroogde tomaten Avond: Broodje pulled oesterzwam met aardappels en broccoli Ma: Lunch: Okonomiyaki met knolselderij Avond: Broccoliwafel met kikkererwtendip Di: Lunch: Broccoliwafel met kikkererwtendip Avond: Courgettespaghetti met garnalen Wo: Lunch: Broccoliwafel met kikkererwtendip Avond: Butterchicken met rijst, klein naanbroodje en broccoli Do: Broccoliwafel met kikkererwtendip Avond: Butterchicken met rijst, klein naanbroodje en broccoli Die butterchicken hou ik naar verwachting nog voor 2x eten over, dat gaat de vriezer in. En mocht het niet duidelijk zijn, de broccoli was in de bonus Ik moest een paar dingen kopen voor de voorraad die op waren (kristalsuiker, spaghetti en aardappels bijvoorbeeld), en dan nog wat skyr voor ontbijt, fruit, noten en wortels voor tussendoor (frisdrank en koek/snoep hebben we nauwelijks, en dit keer ook niet gehaald). Wat mij verder opviel aan mijn boodschappenlijstje en misschien dus tips voor anderen: - Aardbeien waren eigenlijk niet nodig en zijn prijzig (3.98), heb mij laten verleiden want lekker. - Appels: ik hou van Jazz / Pink lady appels, maar de Jonagold / Elstars zijn qua kiloprijs de helft. (achteraf opgezocht) - Garnalen zijn ook duur voor wat je ervoor krijgt (5 euro voor 200gr), die kunnen wel vervangen worden door iets anders. - Havermelk (1,69) gebruik ik bijna dagelijks in mijn ontbijt en is duurder dan volle melk.Heb het idee dat die prijs de laatste 3 maanden ook flink verhoogd is. Een pak havermout kost 0,69 en daar kun je 5 liter havermelk van maken, toch echt maar een keer zelf gaan doen. Ik moet alleen nog ergens een kaasdoek daarvoor halen, ooit een keer met een theedoek geprobeerd appelsap te maken en toen smaakte alles naar wasmiddel - Pecannoten waren op en had ik ook echt nodig, meestal koop ik die in bulk online en dan is de kiloprijs 2,50 minder. - Ik heb veel groente bij de groenteboer gehaald en deze keer achteraf vergeleken, sommige dingen zijn serieus goedkoper (gember), sommige dingen juist weer veel duurder dan de supermarkt (Spinazie en knolselderij), ik denk dat ik iets goedkoper uit had kunnen zijn door alles bij de supermarkt te halen, maar zolang ik het kan betalen gun ik de groenteboer de inkomsten meer Oftewel: ik denk dat ik zeker 5 euro goedkoper uit had kunnen zijn, en als dat elke week zo is tikt dat best aan.
Deze week boodschappen 88,62 euro Weekmenu in willekeurige volgorde: - boerenkool met rookworst en spekjes - kibbeling met worteltjes en gebakken aardappelen - bami met satésaus, ei en sperziebonen - ovenschotel met kip , katenspek en champignonroomsaus (en rijst) - hamburgers met een salade en frietjes - stoofschotel - pompoensoep